Geschakelde 2-onder-1-kapwoning Schokkerstraat 15 Elburg

Schokkerstraat 15, 8081 KL Elburg

94 m² Bouwjaar 1987 5 kamers 3 slaapkamers Label C

Schokkerstraat 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Elburg, gebouwd in 1987. De woning heeft een woonoppervlakte van 94 m², een perceel van 243 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €280.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Geschakelde 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1987
Woonoppervlakte
94 m²
Perceeloppervlakte
243 m²
Inhoud
370 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€355.000 tot €405.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Schokkerstraat 15

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Schokkerstraat 15

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
149.28 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.25 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.08 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

6.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

15.1 km
Horeca

Restaurant

2.1 km
Horeca

Café

1.6 km
Cultuur

Bibliotheek

1.3 km
Cultuur

Bioscoop

16.5 km

Buurtinformatie in Elburg

2435 Inwoners
995 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
998 Woningvoorraad
€280.000 Gem. woningwaarde Vrijheid
56% Koopwoningen
6.162 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Schokkerstraat 15

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Schokkerstraat 15

Wat is de geschatte woningwaarde van Schokkerstraat 15?

De prijsindicatie voor Schokkerstraat 15 ligt rond €355.000 tot €405.000. De gemiddelde woningwaarde in Vrijheid is €280.000. Dat komt neer op circa €2.979 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Schokkerstraat 15 zich tot de wijk Vrijheid?

Schokkerstraat 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning van 94 m² in de wijk Vrijheid. De buurt telt 998 woningen. Daarvan is 56% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.162 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Schokkerstraat 15?

Schokkerstraat 15 is een geschakelde 2-onder-1-kapwoning in Vrijheid, gebouwd in 1987 (39 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Schokkerstraat 15 vergeleken met de buurt?

Schokkerstraat 15 heeft 94 m² woonoppervlakte en 370 m³ inhoud. Het perceel is 243 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Vrijheid ligt de gemiddelde woningwaarde op €280.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Schokkerstraat 15 en wat betekent dat?

Schokkerstraat 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-01-15. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.08 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Schokkerstraat 15?

Schokkerstraat 15 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Vrijheid?

De wijk Vrijheid in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 2.435 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €280.000, 56% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Vrijheid?

Vanuit Schokkerstraat 15 in Vrijheid bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 6.4 km, snelwegoprit op 1.4 km.