Streetview Noertcamplaan 5 Elburg

Noertcamplaan 5, 8081 AE Elburg

164 m² Bouwjaar 2016 6 kamers 4 slaapkamers Label A

Noertcamplaan 5 is een woonhuis in Elburg, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 164 m², een perceel van 452 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
164 m²
Perceeloppervlakte
452 m²
Inhoud
687 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Noertcamplaan 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Noertcamplaan 5

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
89.08 kWh/m²
Primaire fossiele energie
123.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
23.97 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Elburg

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

1.4 km
Vervoer

Treinstation

6.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

0.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.3 km
Gezondheid

Ziekenhuis

16.7 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

2 km
Cultuur

Bioscoop

18.2 km

Buurtinformatie in Elburg

1510 Inwoners
585 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
630 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Wildemaet-Molendorp
68% Koopwoningen
2.198 Inwoners per km²

Locatie van Noertcamplaan 5

Vergelijkbare woningen in Elburg

Veelgestelde vragen over Noertcamplaan 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Noertcamplaan 5?

De gemiddelde woningwaarde in Wildemaet-Molendorp is €334.000. Dat komt neer op circa €2.037 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Noertcamplaan 5 zich tot de wijk Wildemaet-Molendorp?

Noertcamplaan 5 is een woonhuis van 164 m² in de wijk Wildemaet-Molendorp. De buurt telt 630 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.198 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Noertcamplaan 5?

Noertcamplaan 5 is een woonhuis in Wildemaet-Molendorp, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Noertcamplaan 5 vergeleken met de buurt?

Noertcamplaan 5 heeft 164 m² woonoppervlakte en 687 m³ inhoud. Het perceel is 452 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Wildemaet-Molendorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Noertcamplaan 5 en wat betekent dat?

Noertcamplaan 5 heeft energielabel A. Geldig tot 2031-08-04. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 23.97 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Noertcamplaan 5?

Noertcamplaan 5 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Wildemaet-Molendorp?

De wijk Wildemaet-Molendorp in Elburg (Gelderland) kenmerkt zich door 1.510 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Wildemaet-Molendorp?

Vanuit Noertcamplaan 5 in Wildemaet-Molendorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.4 km, treinstation op 6.7 km, snelwegoprit op 0.5 km.