Eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning) Waterfront 367 Eindhoven

Waterfront 367, 5658 SL Eindhoven

171 m² Bouwjaar 2019 6 kamers 4 slaapkamers Label A+++

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Waterfront 367 is een eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning) in Eindhoven, gebouwd in 2019. De woning heeft een woonoppervlakte van 171 m², een perceel van 141 m² en 6 kamers. Het energielabel is A+++.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2019
Woonoppervlakte
171 m²
Perceeloppervlakte
141 m²
Inhoud
619 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Vraagprijs
€ 750.000
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan water en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Waterfront 367

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterfront 367

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
69.13 kWh/m²
CO₂-emissie
3.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
Volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (35.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidoosten
Tuin type
Voortuin en zonneterras

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Waterrijk

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

1,6 km
Dagelijks

Supermarkt

1,9 km
Gezondheid

Huisarts

1,9 km
Vervoer

Treinstation

6,2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5,1 km
Gezondheid

Apotheek

1,8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5,2 km
Horeca

Restaurant

2,4 km
Horeca

Café

2,6 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2,6 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Waterrijk

Waterfront 367 ligt in de buurt Waterrijk in Eindhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.530 inwoners en 910 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 74% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 614.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 1,9 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool en 1,9 km tot een huisarts.

2530 Inwoners
915 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
910 Woningvoorraad
€614.000 Gem. WOZ-waarde Waterrijk
74% Koopwoningen
4.281 Inwoners per km²

Locatie van Waterfront 367

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Eindhoven. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Waterfront 367

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterfront 367?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Waterrijk €614.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterfront 367 zich tot de CBS-buurt Waterrijk?

Waterfront 367 is een eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning) van 171 m² in de CBS-buurt Waterrijk. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 910 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 4.281 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterfront 367?

Waterfront 367 is een eengezinswoning, tussenwoning (waterwoning) in Waterrijk, gebouwd in 2019 (7 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waterfront 367 vergeleken met de buurt?

Waterfront 367 heeft 171 m² woonoppervlakte en 619 m³ inhoud. Het perceel is 141 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Waterrijk €614.000.

Wat is het energielabel van Waterfront 367 en wat betekent dat?

Waterfront 367 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-02-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 3.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waterfront 367?

Waterfront 367 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 35 m².

Hoe is de woningmarkt in Waterrijk?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Waterrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) 2.530 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €614.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Waterrijk?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Waterrijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 1,9 km tot een supermarkt, 1,6 km tot een basisschool, 1,9 km tot een huisarts, 6,2 km tot een treinstation, 2,7 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Waterrijk?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Waterrijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 5,2 km tot een ziekenhuis, 1,8 km tot een apotheek, 0,6 km tot een kinderdagverblijf, 5,1 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Waterrijk?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Waterrijk in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,4 km tot een restaurant, 2,6 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Waterfront 367?

Een woningrapport voor Waterfront 367 bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Waterrijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2019, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen

Jouw woning

Ontdek wat de gegevens over jouw woning vertellen

Vul een volledig adres in en bekijk de beschikbare woninginformatie.

Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Eindhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars