Streetview Waterwereld 90 A Eindhoven

Waterwereld 90 A, 5658 RM Eindhoven

151 m² Bouwjaar 2020 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Waterwereld 90 A is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2020. De woning heeft een woonoppervlakte van 151 m², een perceel van 293 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2020
Woonoppervlakte
151 m²
Perceeloppervlakte
293 m²
Inhoud
561 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Waterwereld 90 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterwereld 90 A

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2565 Inwoners
915 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
907 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Waterrijk
74% Koopwoningen
4.330 Inwoners per km²

Locatie van Waterwereld 90 A

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Waterwereld 90 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterwereld 90 A?

De gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €555.000. Dat komt neer op circa €3.675 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterwereld 90 A zich tot de wijk Waterrijk?

Waterwereld 90 A is een woonhuis van 151 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 907 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.330 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterwereld 90 A?

Waterwereld 90 A is een woonhuis in Waterrijk, gebouwd in 2020 (6 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waterwereld 90 A vergeleken met de buurt?

Waterwereld 90 A heeft 151 m² woonoppervlakte en 561 m³ inhoud. Het perceel is 293 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterwereld 90 A en wat betekent dat?

Waterwereld 90 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Waterwereld 90 A?

Waterwereld 90 A heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Waterrijk?

De wijk Waterrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterrijk?

Vanuit Waterwereld 90 A in Waterrijk bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waterrijk?