Eengezinswoning, geschakelde woning Waterwereld 114 Eindhoven

Waterwereld 114, 5658 RM Eindhoven

140 m² Bouwjaar 2009 5 kamers 3 slaapkamers Label A

Waterwereld 114 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Eindhoven, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m², een perceel van 250 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
250 m²
Inhoud
584 m³
Kamers
5
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€600.000 tot €700.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Waterwereld 114

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterwereld 114

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
106.13 kWh/m²
Primaire fossiele energie
148.84 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
1.8%
CO₂-emissie
28.04 kg/m²

Tuin
Ja (72.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
3 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2565 Inwoners
915 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
907 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Waterrijk
74% Koopwoningen
4.330 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Waterwereld 114

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Waterwereld 114

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterwereld 114?

De prijsindicatie voor Waterwereld 114 ligt rond €600.000 tot €700.000. De gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €555.000. Dat komt neer op circa €3.964 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterwereld 114 zich tot de wijk Waterrijk?

Waterwereld 114 is een eengezinswoning, geschakelde woning van 140 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 907 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.330 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterwereld 114?

Waterwereld 114 is een eengezinswoning, geschakelde woning in Waterrijk, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waterwereld 114 vergeleken met de buurt?

Waterwereld 114 heeft 140 m² woonoppervlakte en 584 m³ inhoud. Het perceel is 250 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterwereld 114 en wat betekent dat?

Waterwereld 114 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-09-13. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Waterwereld 114?

Waterwereld 114 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 72 m².

Hoe is de woningmarkt in Waterrijk?

De wijk Waterrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterrijk?

Vanuit Waterwereld 114 in Waterrijk bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.