Streetview Waterstad 25 Eindhoven

Waterstad 25, 5658 RE Eindhoven

253 m² Bouwjaar 2017 Label A+

Waterstad 25 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2017. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m². Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €555.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2017
Woonoppervlakte
253 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Waterstad 25

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Waterstad 25

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
130.49 kWh/m²
Primaire fossiele energie
91.82 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
43.1%
CO₂-emissie
21.53 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.9 km
Vervoer

Treinstation

6.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

5.1 km
Gezondheid

Apotheek

1.8 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.1 km
Horeca

Restaurant

2.4 km
Horeca

Café

2.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.8 km
Cultuur

Bioscoop

2.6 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2565 Inwoners
915 Huishoudens
2.8 Gem. huishoudensgrootte
907 Woningvoorraad
€555.000 Gem. woningwaarde Waterrijk
74% Koopwoningen
4.330 Inwoners per km²

Locatie van Waterstad 25

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Waterstad 25

Wat is de geschatte woningwaarde van Waterstad 25?

De gemiddelde woningwaarde in Waterrijk is €555.000. Dat komt neer op circa €2.194 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Waterstad 25 zich tot de wijk Waterrijk?

Waterstad 25 is een woonhuis van 253 m² in de wijk Waterrijk. De buurt telt 907 woningen. Daarvan is 74% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.330 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Waterstad 25?

Waterstad 25 is een woonhuis in Waterrijk, gebouwd in 2017 (9 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Waterstad 25 vergeleken met de buurt?

Waterstad 25 heeft 253 m² woonoppervlakte. In Waterrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €555.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Waterstad 25 en wat betekent dat?

Waterstad 25 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-30. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 21.53 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Waterrijk?

De wijk Waterrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.565 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €555.000, 74% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Waterrijk?

Vanuit Waterstad 25 in Waterrijk bereik je: supermarkt op 1.8 km, basisschool op 1.6 km, huisarts op 1.9 km, treinstation op 6.2 km, snelwegoprit op 2.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Waterrijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Waterstad 25: ziekenhuis op 5.1 km, apotheek op 1.8 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 5.1 km.