Eengezinswoning, tussenwoning Meerhovendreef 74 Eindhoven

Meerhovendreef 74, 5658 HA Eindhoven

132 m² Bouwjaar 2012 5 kamers 4 slaapkamers Label A+

Meerhovendreef 74 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 132 m², een perceel van 122 m² en 5 kamers. Het energielabel is A+. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, tussenwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
2012
Woonoppervlakte
132 m²
Perceeloppervlakte
122 m²
Inhoud
470 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€505.000 tot €605.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Meerhovendreef 74

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Meerhovendreef 74

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
67.93 kWh/m²
Primaire fossiele energie
72.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
39.9%
CO₂-emissie
12.09 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Stadsverwarming
Isolatie
HR-glas en volledig geïsoleerd

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (40.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin en voortuin

Parkeren

Parkeertype
Openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5980 Inwoners
2330 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2276 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Grasrijk
77% Koopwoningen
4.676 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Meerhovendreef 74

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Meerhovendreef 74

Wat is de geschatte woningwaarde van Meerhovendreef 74?

De prijsindicatie voor Meerhovendreef 74 ligt rond €505.000 tot €605.000. De gemiddelde woningwaarde in Grasrijk is €477.000. Dat komt neer op circa €3.614 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Meerhovendreef 74 zich tot de wijk Grasrijk?

Meerhovendreef 74 is een eengezinswoning, tussenwoning van 132 m² in de wijk Grasrijk. De buurt telt 2.276 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.676 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Meerhovendreef 74?

Meerhovendreef 74 is een eengezinswoning, tussenwoning in Grasrijk, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Meerhovendreef 74 vergeleken met de buurt?

Meerhovendreef 74 heeft 132 m² woonoppervlakte en 470 m³ inhoud. Het perceel is 122 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Grasrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Meerhovendreef 74 en wat betekent dat?

Meerhovendreef 74 heeft energielabel A+. Geldig tot 2035-05-19. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.09 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Meerhovendreef 74?

Meerhovendreef 74 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 40 m².

Hoe is de woningmarkt in Grasrijk?

De wijk Grasrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grasrijk?

Vanuit Meerhovendreef 74 in Grasrijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Grasrijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Meerhovendreef 74: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Grasrijk?

Recreatie nabij Grasrijk: restaurant (1.3 km), cafe (1.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Meerhovendreef 74?

Meerhovendreef 74 is verkocht in de periode 2023 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €250.000 tot €300.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Grasrijk is €477.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Meerhovendreef 74?

Een woningrapport voor Meerhovendreef 74 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Grasrijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2012, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen