Streetview Grasanjelier 22 Eindhoven

Grasanjelier 22, 5658 GZ Eindhoven

241 m² Bouwjaar 2009 8 kamers 5 slaapkamers Label A

Grasanjelier 22 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 241 m², een perceel van 512 m² en 8 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2009
Woonoppervlakte
241 m²
Perceeloppervlakte
512 m²
Inhoud
974 m³
Kamers
8
Slaapkamers
5

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Grasanjelier 22

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grasanjelier 22

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5980 Inwoners
2330 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2276 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Grasrijk
77% Koopwoningen
4.676 Inwoners per km²

Locatie van Grasanjelier 22

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Grasanjelier 22

Wat is de geschatte woningwaarde van Grasanjelier 22?

De prijsindicatie voor Grasanjelier 22 ligt rond €710.000 tot €810.000. De gemiddelde woningwaarde in Grasrijk is €477.000. Dat komt neer op circa €1.979 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grasanjelier 22 zich tot de wijk Grasrijk?

Grasanjelier 22 is een woonhuis van 241 m² in de wijk Grasrijk. De buurt telt 2.276 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.676 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grasanjelier 22?

Grasanjelier 22 is een woonhuis in Grasrijk, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Grasanjelier 22 vergeleken met de buurt?

Grasanjelier 22 heeft 241 m² woonoppervlakte en 974 m³ inhoud. Het perceel is 512 m². Met 8 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Grasrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grasanjelier 22 en wat betekent dat?

Grasanjelier 22 heeft energielabel A. Geldig tot 2028-02-25. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grasanjelier 22?

Grasanjelier 22 heeft 8 kamers waarvan 5 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Grasrijk?

De wijk Grasrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grasrijk?

Vanuit Grasanjelier 22 in Grasrijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.