Streetview Grashegge 8 Eindhoven

Grashegge 8, 5658 GV Eindhoven

257 m² Bouwjaar 2006 6 kamers Label A

Grashegge 8 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2006. De woning heeft een woonoppervlakte van 257 m², een perceel van 469 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2006
Woonoppervlakte
257 m²
Perceeloppervlakte
469 m²
Inhoud
978 m³
Kamers
6

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Grashegge 8

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Grashegge 8

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
115.39 kWh/m²
Primaire fossiele energie
99.12 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
40.6%
CO₂-emissie
16.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5980 Inwoners
2330 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2276 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Grasrijk
77% Koopwoningen
4.676 Inwoners per km²

Locatie van Grashegge 8

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Grashegge 8

Wat is de geschatte woningwaarde van Grashegge 8?

De gemiddelde woningwaarde in Grasrijk is €477.000. Dat komt neer op circa €1.856 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grashegge 8 zich tot de wijk Grasrijk?

Grashegge 8 is een woonhuis van 257 m² in de wijk Grasrijk. De buurt telt 2.276 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.676 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grashegge 8?

Grashegge 8 is een woonhuis in Grasrijk, gebouwd in 2006 (20 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Grashegge 8 vergeleken met de buurt?

Grashegge 8 heeft 257 m² woonoppervlakte en 978 m³ inhoud. Het perceel is 469 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 43 m² per kamer. In Grasrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Grashegge 8 en wat betekent dat?

Grashegge 8 heeft energielabel A. Geldig tot 2032-11-02. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.33 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Grashegge 8?

Grashegge 8 heeft 6 kamers.

Hoe is de woningmarkt in Grasrijk?

De wijk Grasrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grasrijk?

Vanuit Grashegge 8 in Grasrijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Grasrijk?