Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2009
- Woonoppervlakte
- 354 m²
- Perceeloppervlakte
- 512 m²
Grasfonteinkruid 20 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2009. De woning heeft een woonoppervlakte van 354 m² en een perceel van 512 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Grasfonteinkruid 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
2.2 kmTreinstation
4.7 kmSnelweg oprit
1.1 kmKinderdagverblijf
1 kmMiddelbare school
3.6 kmApotheek
2.2 kmZiekenhuis
4.7 kmRestaurant
1.3 kmCafé
1.4 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
2.8 kmDe gemiddelde woningwaarde in Grasrijk is €477.000. Dat komt neer op circa €1.347 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenGrasfonteinkruid 20 is een woonhuis van 354 m² in de wijk Grasrijk. De buurt telt 2.276 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.676 inwoners per km².
Grasfonteinkruid 20 is een woonhuis in Grasrijk, gebouwd in 2009 (17 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Grasfonteinkruid 20 heeft 354 m² woonoppervlakte. Het perceel is 512 m². In Grasrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Grasrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.
Vanuit Grasfonteinkruid 20 in Grasrijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Grasfonteinkruid 20: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 3.6 km.
Recreatie nabij Grasrijk: restaurant (1.3 km), cafe (1.4 km).
Een woningrapport voor Grasfonteinkruid 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Grasrijk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2009, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.