Streetview Grasfonteinkruid 16 Eindhoven

Grasfonteinkruid 16, 5658 GM Eindhoven

316 m² Bouwjaar 2008

Grasfonteinkruid 16 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2008. De woning heeft een woonoppervlakte van 316 m² en een perceel van 470 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €477.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2008
Woonoppervlakte
316 m²
Perceeloppervlakte
470 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Grasfonteinkruid 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

2.2 km
Vervoer

Treinstation

4.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

3.6 km
Gezondheid

Apotheek

2.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.7 km
Horeca

Restaurant

1.3 km
Horeca

Café

1.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

2.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

5980 Inwoners
2330 Huishoudens
2.6 Gem. huishoudensgrootte
2276 Woningvoorraad
€477.000 Gem. woningwaarde Grasrijk
77% Koopwoningen
4.676 Inwoners per km²

Locatie van Grasfonteinkruid 16

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Grasfonteinkruid 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Grasfonteinkruid 16?

De prijsindicatie voor Grasfonteinkruid 16 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Grasrijk is €477.000. Dat komt neer op circa €1.509 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Grasfonteinkruid 16 zich tot de wijk Grasrijk?

Grasfonteinkruid 16 is een woonhuis van 316 m² in de wijk Grasrijk. De buurt telt 2.276 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.676 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Grasfonteinkruid 16?

Grasfonteinkruid 16 is een woonhuis in Grasrijk, gebouwd in 2008 (18 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Grasfonteinkruid 16 vergeleken met de buurt?

Grasfonteinkruid 16 heeft 316 m² woonoppervlakte. Het perceel is 470 m². In Grasrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €477.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Grasrijk?

De wijk Grasrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 5.980 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €477.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.6 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Grasrijk?

Vanuit Grasfonteinkruid 16 in Grasrijk bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 2.2 km, treinstation op 4.7 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Grasrijk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Grasfonteinkruid 16: ziekenhuis op 4.7 km, apotheek op 2.2 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 3.6 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Grasrijk?

Recreatie nabij Grasrijk: restaurant (1.3 km), cafe (1.4 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Grasfonteinkruid 16?

De prijsindicatie ligt rond €480.000 tot €580.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Grasrijk is €477.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.