Portiekflat Zanddreef 26 A Eindhoven

Zanddreef 26 A, 5658 BN Eindhoven

85 m² Bouwjaar 2005 3 kamers 2 slaapkamers Label A

Zanddreef 26 A is een portiekflat in Eindhoven, gebouwd in 2005. De woning heeft een woonoppervlakte van 85 m² en 3 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2005
Woonoppervlakte
85 m²
Inhoud
320 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Plat dak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zanddreef 26 A

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zanddreef 26 A

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2910 Inwoners
1160 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1143 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Zandrijk
77% Koopwoningen
7.661 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zanddreef 26 A

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Zanddreef 26 A

Wat is de geschatte woningwaarde van Zanddreef 26 A?

De prijsindicatie voor Zanddreef 26 A ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandrijk is €467.000. Dat komt neer op circa €5.494 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zanddreef 26 A zich tot de wijk Zandrijk?

Zanddreef 26 A is een portiekflat van 85 m² in de wijk Zandrijk. De buurt telt 1.143 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zanddreef 26 A?

Zanddreef 26 A is een portiekflat in Zandrijk, gebouwd in 2005 (21 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Zanddreef 26 A vergeleken met de buurt?

Zanddreef 26 A heeft 85 m² woonoppervlakte en 320 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 28 m² per kamer. In Zandrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zanddreef 26 A en wat betekent dat?

Zanddreef 26 A heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de indeling van Zanddreef 26 A?

Zanddreef 26 A heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is 1 badkamer. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zandrijk?

De wijk Zandrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandrijk?

Vanuit Zanddreef 26 A in Zandrijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Zandrijk?