Eengezinswoning, eindwoning Zandtong 101 Eindhoven

Zandtong 101, 5658 AX Eindhoven

103 m² Bouwjaar 2000 4 kamers 3 slaapkamers Label B

Zandtong 101 is een eengezinswoning, eindwoning in Eindhoven, gebouwd in 2000. De woning heeft een woonoppervlakte van 103 m², een perceel van 113 m² en 4 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €467.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2000
Woonoppervlakte
103 m²
Perceeloppervlakte
113 m²
Inhoud
376 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€440.000 tot €490.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Lessenaardak
Ligging
Aan park, aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Zandtong 101

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zandtong 101

Tuin
Ja (57.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.7 km
Dagelijks

Supermarkt

0.7 km
Gezondheid

Huisarts

1.7 km
Vervoer

Treinstation

5.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

4.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

5.7 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

0.7 km
Cultuur

Bibliotheek

4 km
Cultuur

Bioscoop

3.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2910 Inwoners
1160 Huishoudens
2.5 Gem. huishoudensgrootte
1143 Woningvoorraad
€467.000 Gem. woningwaarde Zandrijk
77% Koopwoningen
7.661 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zandtong 101

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Zandtong 101

Wat is de geschatte woningwaarde van Zandtong 101?

De prijsindicatie voor Zandtong 101 ligt rond €440.000 tot €490.000. De gemiddelde woningwaarde in Zandrijk is €467.000. Dat komt neer op circa €4.534 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zandtong 101 zich tot de wijk Zandrijk?

Zandtong 101 is een eengezinswoning, eindwoning van 103 m² in de wijk Zandrijk. De buurt telt 1.143 woningen. Daarvan is 77% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 7.661 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zandtong 101?

Zandtong 101 is een eengezinswoning, eindwoning in Zandrijk, gebouwd in 2000 (26 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Zandtong 101 vergeleken met de buurt?

Zandtong 101 heeft 103 m² woonoppervlakte en 376 m³ inhoud. Het perceel is 113 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Zandrijk ligt de gemiddelde woningwaarde op €467.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zandtong 101 en wat betekent dat?

Zandtong 101 heeft energielabel B. Geldig tot 2027-06-05. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zandtong 101?

Zandtong 101 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 57 m².

Hoe is de woningmarkt in Zandrijk?

De wijk Zandrijk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.910 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €467.000, 77% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.5 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zandrijk?

Vanuit Zandtong 101 in Zandrijk bereik je: supermarkt op 0.7 km, basisschool op 0.7 km, huisarts op 1.7 km, treinstation op 5.6 km, snelwegoprit op 2.1 km.