Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) Hunenborg 5 Eindhoven

Hunenborg 5, 5655 JM Eindhoven

253 m² Bouwjaar 1977 6 kamers 3 slaapkamers Label C

Hunenborg 5 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Eindhoven, gebouwd in 1977. De woning heeft een woonoppervlakte van 253 m², een perceel van 2173 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow)
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1977
Woonoppervlakte
253 m²
Perceeloppervlakte
2173 m²
Inhoud
1221 m³
Kamers
6
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€1.305.000 tot €1.555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan park, aan rustige weg, beschutte ligging en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Hunenborg 5

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hunenborg 5

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
171.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.04 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
10.5%
CO₂-emissie
41.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (1225.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

1.1 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

5.8 km
Vervoer

Snelweg oprit

1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1.2 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.9 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

905 Inwoners
375 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
366 Woningvoorraad
€583.000 Gem. woningwaarde Ooievaarsnest
97% Koopwoningen
1.135 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hunenborg 5

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Hunenborg 5

Wat is de geschatte woningwaarde van Hunenborg 5?

De prijsindicatie voor Hunenborg 5 ligt rond €1.305.000 tot €1.555.000. De gemiddelde woningwaarde in Ooievaarsnest is €583.000. Dat komt neer op circa €2.304 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hunenborg 5 zich tot de wijk Ooievaarsnest?

Hunenborg 5 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) van 253 m² in de wijk Ooievaarsnest. De buurt telt 366 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.135 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hunenborg 5?

Hunenborg 5 is een bungalow, vrijstaande woning (semi-bungalow) in Ooievaarsnest, gebouwd in 1977 (49 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hunenborg 5 vergeleken met de buurt?

Hunenborg 5 heeft 253 m² woonoppervlakte en 1221 m³ inhoud. Het perceel is 2173 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 42 m² per kamer. In Ooievaarsnest ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hunenborg 5 en wat betekent dat?

Hunenborg 5 heeft energielabel C. Geldig tot 2032-02-09. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 41.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hunenborg 5?

Hunenborg 5 heeft 6 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 1225 m².

Hoe is de woningmarkt in Ooievaarsnest?

De wijk Ooievaarsnest in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Ooievaarsnest?

Vanuit Hunenborg 5 in Ooievaarsnest bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1 km.