Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1980
- Woonoppervlakte
- 425 m²
- Perceeloppervlakte
- 2820 m²
Herinkhave 20 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 425 m² en een perceel van 2820 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €583.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Herinkhave 20
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
1.1 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
5.8 kmSnelweg oprit
1 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.6 kmApotheek
1.2 kmZiekenhuis
1.8 kmRestaurant
1.1 kmCafé
1.9 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
3.4 kmDe gemiddelde woningwaarde in Ooievaarsnest is €583.000. Dat komt neer op circa €1.372 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHerinkhave 20 is een woonhuis van 425 m² in de wijk Ooievaarsnest. De buurt telt 366 woningen. Daarvan is 97% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.135 inwoners per km².
Herinkhave 20 is een woonhuis in Ooievaarsnest, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Herinkhave 20 heeft 425 m² woonoppervlakte. Het perceel is 2820 m². In Ooievaarsnest ligt de gemiddelde woningwaarde op €583.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Ooievaarsnest in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 905 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €583.000, 97% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Herinkhave 20 in Ooievaarsnest bereik je: supermarkt op 1.1 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 5.8 km, snelwegoprit op 1 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Herinkhave 20: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 1.2 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.
Recreatie nabij Ooievaarsnest: restaurant (1.1 km), cafe (1.9 km).
Een woningrapport voor Herinkhave 20 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Ooievaarsnest. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.