Vrijstaande woning Laagstraat 267 Eindhoven

Laagstraat 267, 5654 PK Eindhoven

168 m² Bouwjaar 2025 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Laagstraat 267 is een vrijstaande woning in Eindhoven, gebouwd in 2025. De woning heeft een woonoppervlakte van 168 m², een perceel van 151 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2025
Woonoppervlakte
168 m²
Perceeloppervlakte
151 m²
Inhoud
624 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€715.000 tot €815.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2026
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Laagstraat 267

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Laagstraat 267

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
92.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
68.88 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
57.3%
CO₂-emissie
16.15 kg/m²

Tuin
Ja (63.0 m²)

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2525 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1323 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Blaarthem
33% Koopwoningen
6.979 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Laagstraat 267

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Laagstraat 267

Wat is de geschatte woningwaarde van Laagstraat 267?

De prijsindicatie voor Laagstraat 267 ligt rond €715.000 tot €815.000. De gemiddelde woningwaarde in Blaarthem is €296.000. Dat komt neer op circa €1.762 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Laagstraat 267 zich tot de wijk Blaarthem?

Laagstraat 267 is een vrijstaande woning van 168 m² in de wijk Blaarthem. De buurt telt 1.323 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.979 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Laagstraat 267?

Laagstraat 267 is een vrijstaande woning in Blaarthem, gebouwd in 2025 (1 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Laagstraat 267 vergeleken met de buurt?

Laagstraat 267 heeft 168 m² woonoppervlakte en 624 m³ inhoud. Het perceel is 151 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 34 m² per kamer. In Blaarthem ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Laagstraat 267 en wat betekent dat?

Laagstraat 267 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-07-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 16.15 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Laagstraat 267?

Laagstraat 267 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 63 m².

Hoe is de woningmarkt in Blaarthem?

De wijk Blaarthem in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blaarthem?

Vanuit Laagstraat 267 in Blaarthem bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.