Portiekflat Hof van Gestel 64 Eindhoven

Hof van Gestel 64, 5654 NX Eindhoven

60 m² Bouwjaar 2024 3 kamers 1 slaapkamers Label A+++

Hof van Gestel 64 is een portiekflat in Eindhoven, gebouwd in 2024. De woning heeft een woonoppervlakte van 60 m² en 3 kamers. Het energielabel is A+++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2024
Woonoppervlakte
60 m²
Inhoud
190 m³
Kamers
3
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€0 tot €15.000

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Hof van Gestel 64

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hof van Gestel 64

Energielabel

Energieklasse
A+++
Energiebehoefte
56.26 kWh/m²
Primaire fossiele energie
31.97 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
63.1%
CO₂-emissie
7.5 kg/m²

Parkeertype
Op afgesloten terrein en openbaar parkeren

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3330 Inwoners
1895 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1632 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Bennekel-Oost
38% Koopwoningen
5.892 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hof van Gestel 64

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Hof van Gestel 64

Wat is de geschatte woningwaarde van Hof van Gestel 64?

De prijsindicatie voor Hof van Gestel 64 ligt rond €0 tot €15.000. De gemiddelde woningwaarde in Bennekel-Oost is €298.000. Dat komt neer op circa €4.967 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hof van Gestel 64 zich tot de wijk Bennekel-Oost?

Hof van Gestel 64 is een portiekflat van 60 m² in de wijk Bennekel-Oost. De buurt telt 1.632 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hof van Gestel 64?

Hof van Gestel 64 is een portiekflat in Bennekel-Oost, gebouwd in 2024 (2 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Hof van Gestel 64 vergeleken met de buurt?

Hof van Gestel 64 heeft 60 m² woonoppervlakte en 190 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Bennekel-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hof van Gestel 64 en wat betekent dat?

Hof van Gestel 64 heeft energielabel A+++. Geldig tot 2035-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 7.5 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hof van Gestel 64?

Hof van Gestel 64 heeft 3 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bennekel-Oost?

De wijk Bennekel-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bennekel-Oost?

Vanuit Hof van Gestel 64 in Bennekel-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.4 km.