Benedenwoning (appartement) Hoogstraat 342 Eindhoven

Hoogstraat 342, 5654 NJ Eindhoven

71 m² Bouwjaar 1993 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Hoogstraat 342 is een benedenwoning (appartement) in Eindhoven, gebouwd in 1993. De woning heeft een woonoppervlakte van 71 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1993
Woonoppervlakte
71 m²
Inhoud
235 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€320.000 tot €370.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Hoogstraat 342

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hoogstraat 342

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (31.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom
Tuin type
Achtertuin

Parkeren

Parkeertype
Op afgesloten terrein en op eigen terrein
Op eigen terrein
Ja
Garage
Parkeerplaats

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.5 km
Gezondheid

Huisarts

0.6 km
Vervoer

Treinstation

3.7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.2 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0.9 km
Gezondheid

Apotheek

0.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.3 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

2.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2525 Inwoners
1450 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1323 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Blaarthem
33% Koopwoningen
6.979 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hoogstraat 342

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Hoogstraat 342

Wat is de geschatte woningwaarde van Hoogstraat 342?

De prijsindicatie voor Hoogstraat 342 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Blaarthem is €296.000. Dat komt neer op circa €4.169 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hoogstraat 342 zich tot de wijk Blaarthem?

Hoogstraat 342 is een benedenwoning (appartement) van 71 m² in de wijk Blaarthem. De buurt telt 1.323 woningen. Daarvan is 33% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 6.979 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hoogstraat 342?

Hoogstraat 342 is een benedenwoning (appartement) in Blaarthem, gebouwd in 1993 (33 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Hoogstraat 342 vergeleken met de buurt?

Hoogstraat 342 heeft 71 m² woonoppervlakte en 235 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Blaarthem ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hoogstraat 342 en wat betekent dat?

Hoogstraat 342 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-11-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hoogstraat 342?

Hoogstraat 342 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 31 m².

Hoe is de woningmarkt in Blaarthem?

De wijk Blaarthem in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.525 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 33% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Blaarthem?

Vanuit Hoogstraat 342 in Blaarthem bereik je: supermarkt op 0.5 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.6 km, treinstation op 3.7 km, snelwegoprit op 2.2 km.