Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2012
- Woonoppervlakte
- 17 m²
Hoogstraat 415 C is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2012. De woning heeft een woonoppervlakte van 17 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Hoogstraat 415 C
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bennekel-West, Gagelbosch is €310.000. Dat komt neer op circa €18.235 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenHoogstraat 415 C is een woonhuis van 17 m² in de wijk Bennekel-West, Gagelbosch. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.575 inwoners per km².
Hoogstraat 415 C is een woonhuis in Bennekel-West, Gagelbosch, gebouwd in 2012 (14 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.
Hoogstraat 415 C heeft 17 m² woonoppervlakte. In Bennekel-West, Gagelbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Hoogstraat 415 C heeft energielabel E. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp.
De wijk Bennekel-West, Gagelbosch in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Hoogstraat 415 C in Bennekel-West, Gagelbosch bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Hoogstraat 415 C: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Bennekel-West, Gagelbosch: restaurant (0.7 km), cafe (0.5 km).