Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 2001
- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 806 m²
Peter van Anrooylaan 49 A is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2001. De woning heeft een woonoppervlakte van 210 m² en een perceel van 806 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Peter van Anrooylaan 49 A
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.6 kmSupermarkt
0.9 kmHuisarts
0.5 kmTreinstation
4.4 kmSnelweg oprit
1.8 kmKinderdagverblijf
0.6 kmMiddelbare school
1.3 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
1.9 kmRestaurant
0.7 kmCafé
0.5 kmBibliotheek
3.9 kmBioscoop
3.5 kmDe gemiddelde woningwaarde in Bennekel-West, Gagelbosch is €310.000. Dat komt neer op circa €1.476 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPeter van Anrooylaan 49 A is een woonhuis van 210 m² in de wijk Bennekel-West, Gagelbosch. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.575 inwoners per km².
Peter van Anrooylaan 49 A is een woonhuis in Bennekel-West, Gagelbosch, gebouwd in 2001 (25 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.
Peter van Anrooylaan 49 A heeft 210 m² woonoppervlakte. Het perceel is 806 m². In Bennekel-West, Gagelbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Bennekel-West, Gagelbosch in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Peter van Anrooylaan 49 A in Bennekel-West, Gagelbosch bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Peter van Anrooylaan 49 A: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.
Recreatie nabij Bennekel-West, Gagelbosch: restaurant (0.7 km), cafe (0.5 km).
Een woningrapport voor Peter van Anrooylaan 49 A bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bennekel-West, Gagelbosch. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2001, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.