Streetview Tinelstraat 174 Eindhoven

Tinelstraat 174, 5654 LX Eindhoven

106 m² Bouwjaar 1965 5 kamers 4 slaapkamers Label C

Tinelstraat 174 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1965. De woning heeft een woonoppervlakte van 106 m², een perceel van 155 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
1965
Woonoppervlakte
106 m²
Perceeloppervlakte
155 m²
Inhoud
355 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Tinelstraat 174

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Tinelstraat 174

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
154.55 kWh/m²
Primaire fossiele energie
229.06 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
42.01 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3345 Inwoners
1745 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1709 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Bennekel-West, Gagelbosch
30% Koopwoningen
5.575 Inwoners per km²

Locatie van Tinelstraat 174

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Tinelstraat 174

Wat is de geschatte woningwaarde van Tinelstraat 174?

De gemiddelde woningwaarde in Bennekel-West, Gagelbosch is €310.000. Dat komt neer op circa €2.925 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Tinelstraat 174 zich tot de wijk Bennekel-West, Gagelbosch?

Tinelstraat 174 is een woonhuis van 106 m² in de wijk Bennekel-West, Gagelbosch. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Tinelstraat 174?

Tinelstraat 174 is een woonhuis in Bennekel-West, Gagelbosch, gebouwd in 1965 (61 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Tinelstraat 174 vergeleken met de buurt?

Tinelstraat 174 heeft 106 m² woonoppervlakte en 355 m³ inhoud. Het perceel is 155 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Bennekel-West, Gagelbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Tinelstraat 174 en wat betekent dat?

Tinelstraat 174 heeft energielabel C. Geldig tot 2031-07-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 42.01 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Tinelstraat 174?

Tinelstraat 174 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Bennekel-West, Gagelbosch?

De wijk Bennekel-West, Gagelbosch in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bennekel-West, Gagelbosch?

Vanuit Tinelstraat 174 in Bennekel-West, Gagelbosch bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Bennekel-West, Gagelbosch?

Zorg en onderwijs in de buurt van Tinelstraat 174: ziekenhuis op 1.9 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.3 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Bennekel-West, Gagelbosch?

Recreatie nabij Bennekel-West, Gagelbosch: restaurant (0.7 km), cafe (0.5 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Tinelstraat 174?

Een woningrapport voor Tinelstraat 174 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Bennekel-West, Gagelbosch. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1965, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen