Streetview Gagelboschplein 261 Eindhoven

Gagelboschplein 261, 5654 KT Eindhoven

45 m² Bouwjaar 2011 Label B

Gagelboschplein 261 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 2011. De woning heeft een woonoppervlakte van 45 m². Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €310.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2011
Woonoppervlakte
45 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Gagelboschplein 261

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Gagelboschplein 261

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
68.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
164.13 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
26.1%
CO₂-emissie
33.04 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.6 km
Dagelijks

Supermarkt

0.9 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

4.4 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.9 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.9 km
Cultuur

Bioscoop

3.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3345 Inwoners
1745 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1709 Woningvoorraad
€310.000 Gem. woningwaarde Bennekel-West, Gagelbosch
30% Koopwoningen
5.575 Inwoners per km²

Locatie van Gagelboschplein 261

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Gagelboschplein 261

Wat is de geschatte woningwaarde van Gagelboschplein 261?

De gemiddelde woningwaarde in Bennekel-West, Gagelbosch is €310.000. Dat komt neer op circa €6.889 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Gagelboschplein 261 zich tot de wijk Bennekel-West, Gagelbosch?

Gagelboschplein 261 is een appartement van 45 m² in de wijk Bennekel-West, Gagelbosch. De buurt telt 1.709 woningen. Daarvan is 30% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.575 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Gagelboschplein 261?

Gagelboschplein 261 is een appartement in Bennekel-West, Gagelbosch, gebouwd in 2011 (15 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Gagelboschplein 261 vergeleken met de buurt?

Gagelboschplein 261 heeft 45 m² woonoppervlakte. In Bennekel-West, Gagelbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €310.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Gagelboschplein 261 en wat betekent dat?

Gagelboschplein 261 heeft energielabel B. Geldig tot 2033-06-12. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 33.04 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Bennekel-West, Gagelbosch?

De wijk Bennekel-West, Gagelbosch in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.345 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €310.000, 30% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bennekel-West, Gagelbosch?

Vanuit Gagelboschplein 261 in Bennekel-West, Gagelbosch bereik je: supermarkt op 0.9 km, basisschool op 0.6 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 4.4 km, snelwegoprit op 1.8 km.