Eengezinswoning, tussenwoning Viottastraat 41 Eindhoven

Viottastraat 41, 5654 GJ Eindhoven

121 m² Bouwjaar 1991 5 kamers 4 slaapkamers Label A++

Viottastraat 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1991. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 200 m² en 5 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1991
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
200 m²
Inhoud
421 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€495.000 tot €595.000
Laatst bekende transactie
Periode 2018 tot 2022
Daktype
Zadeldak
Ligging
Aan park en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Viottastraat 41

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Viottastraat 41

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
86.05 kWh/m²
Primaire fossiele energie
64.18 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
62.3%
CO₂-emissie
12.04 kg/m²
Geldig tot
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (77.0 m²)

Garagecapaciteit
1 auto(s)

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3330 Inwoners
1895 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1632 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Bennekel-Oost
38% Koopwoningen
5.892 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Viottastraat 41

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Viottastraat 41

Wat is de geschatte woningwaarde van Viottastraat 41?

De prijsindicatie voor Viottastraat 41 ligt rond €495.000 tot €595.000. De gemiddelde woningwaarde in Bennekel-Oost is €298.000. Dat komt neer op circa €2.463 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Viottastraat 41 zich tot de wijk Bennekel-Oost?

Viottastraat 41 is een eengezinswoning, tussenwoning van 121 m² in de wijk Bennekel-Oost. De buurt telt 1.632 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Viottastraat 41?

Viottastraat 41 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bennekel-Oost, gebouwd in 1991 (35 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Viottastraat 41 vergeleken met de buurt?

Viottastraat 41 heeft 121 m² woonoppervlakte en 421 m³ inhoud. Het perceel is 200 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Bennekel-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Viottastraat 41 en wat betekent dat?

Viottastraat 41 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-28. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 12.04 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Viottastraat 41?

Viottastraat 41 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 77 m².

Hoe is de woningmarkt in Bennekel-Oost?

De wijk Bennekel-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bennekel-Oost?

Vanuit Viottastraat 41 in Bennekel-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.4 km.