Eengezinswoning, tussenwoning Ockeghemstraat 11 Eindhoven

Ockeghemstraat 11, 5654 BX Eindhoven

82 m² Bouwjaar 1949 3 kamers 2 slaapkamers Label B

Ockeghemstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1949. De woning heeft een woonoppervlakte van 82 m², een perceel van 204 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €298.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1949
Woonoppervlakte
82 m²
Perceeloppervlakte
204 m²
Inhoud
312 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€375.000 tot €425.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbestgebruik: in deze periode al gebruik van asbest in daken/gevels/isolatie mogelijk

Volledige gebrekenscan voor Ockeghemstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Ockeghemstraat 11

Energielabel

Energieklasse
B
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, dubbel glas en HR-glas

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (81.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het oosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.4 km
Vervoer

Treinstation

4 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.3 km
Gezondheid

Apotheek

0.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.5 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

0.5 km
Cultuur

Bibliotheek

3.4 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3330 Inwoners
1895 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1632 Woningvoorraad
€298.000 Gem. woningwaarde Bennekel-Oost
38% Koopwoningen
5.892 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Ockeghemstraat 11

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Ockeghemstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Ockeghemstraat 11?

De prijsindicatie voor Ockeghemstraat 11 ligt rond €375.000 tot €425.000. De gemiddelde woningwaarde in Bennekel-Oost is €298.000. Dat komt neer op circa €3.634 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Ockeghemstraat 11 zich tot de wijk Bennekel-Oost?

Ockeghemstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning van 82 m² in de wijk Bennekel-Oost. De buurt telt 1.632 woningen. Daarvan is 38% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.892 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Ockeghemstraat 11?

Ockeghemstraat 11 is een eengezinswoning, tussenwoning in Bennekel-Oost, gebouwd in 1949 (77 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Ockeghemstraat 11 vergeleken met de buurt?

Ockeghemstraat 11 heeft 82 m² woonoppervlakte en 312 m³ inhoud. Het perceel is 204 m². Met 3 kamers is dat gemiddeld 27 m² per kamer. In Bennekel-Oost ligt de gemiddelde woningwaarde op €298.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Ockeghemstraat 11 en wat betekent dat?

Ockeghemstraat 11 heeft energielabel B. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden.

Hoe is de indeling van Ockeghemstraat 11?

Ockeghemstraat 11 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. De tuin is 81 m².

Hoe is de woningmarkt in Bennekel-Oost?

De wijk Bennekel-Oost in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.330 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €298.000, 38% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Bennekel-Oost?

Vanuit Ockeghemstraat 11 in Bennekel-Oost bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.4 km, treinstation op 4 km, snelwegoprit op 2.4 km.