Streetview Franz Leharplein 22 E Eindhoven

Franz Leharplein 22 E, 5654 AZ Eindhoven

38 m² Bouwjaar 1976 Label A

Franz Leharplein 22 E is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1976. De woning heeft een woonoppervlakte van 38 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €299.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1976
Woonoppervlakte
38 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Franz Leharplein 22 E

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Franz Leharplein 22 E

Energielabel

Energieklasse
A

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.5 km
Vervoer

Treinstation

3.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.8 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.7 km
Gezondheid

Ziekenhuis

1.8 km
Horeca

Restaurant

0.3 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

2.9 km
Cultuur

Bioscoop

2.5 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1280 Inwoners
740 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
665 Woningvoorraad
€299.000 Gem. woningwaarde Rapelenburg
40% Koopwoningen
5.726 Inwoners per km²

Locatie van Franz Leharplein 22 E

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Franz Leharplein 22 E

Wat is de geschatte woningwaarde van Franz Leharplein 22 E?

De gemiddelde woningwaarde in Rapelenburg is €299.000. Dat komt neer op circa €7.868 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Franz Leharplein 22 E zich tot de wijk Rapelenburg?

Franz Leharplein 22 E is een appartement van 38 m² in de wijk Rapelenburg. De buurt telt 665 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.726 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Franz Leharplein 22 E?

Franz Leharplein 22 E is een appartement in Rapelenburg, gebouwd in 1976 (50 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Franz Leharplein 22 E vergeleken met de buurt?

Franz Leharplein 22 E heeft 38 m² woonoppervlakte. In Rapelenburg ligt de gemiddelde woningwaarde op €299.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Franz Leharplein 22 E en wat betekent dat?

Franz Leharplein 22 E heeft energielabel A. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk.

Hoe is de woningmarkt in Rapelenburg?

De wijk Rapelenburg in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.280 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €299.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Rapelenburg?

Vanuit Franz Leharplein 22 E in Rapelenburg bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 0.5 km, treinstation op 3.5 km, snelwegoprit op 2.8 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Rapelenburg?

Zorg en onderwijs in de buurt van Franz Leharplein 22 E: ziekenhuis op 1.8 km, apotheek op 0.7 km, kinderdagverblijf op 0.7 km, middelbare school op 1 km.