Streetview Sterkenburg 47 Eindhoven

Sterkenburg 47, 5653 NC Eindhoven

140 m² Bouwjaar 1974 4 slaapkamers Label D

Sterkenburg 47 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 140 m² en een perceel van 197 m². Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
140 m²
Perceeloppervlakte
197 m²
Inhoud
332 m³
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Sterkenburg 47

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sterkenburg 47

Energielabel

Energieklasse
D
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3575 Inwoners
1690 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1653 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Genderbeemd
68% Koopwoningen
3.615 Inwoners per km²

Locatie van Sterkenburg 47

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Sterkenburg 47

Wat is de geschatte woningwaarde van Sterkenburg 47?

De prijsindicatie voor Sterkenburg 47 ligt rond €210.000 tot €260.000. De gemiddelde woningwaarde in Genderbeemd is €358.000. Dat komt neer op circa €2.557 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sterkenburg 47 zich tot de wijk Genderbeemd?

Sterkenburg 47 is een woonhuis van 140 m² in de wijk Genderbeemd. De buurt telt 1.653 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.615 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sterkenburg 47?

Sterkenburg 47 is een woonhuis in Genderbeemd, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sterkenburg 47 vergeleken met de buurt?

Sterkenburg 47 heeft 140 m² woonoppervlakte en 332 m³ inhoud. Het perceel is 197 m². In Genderbeemd ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sterkenburg 47 en wat betekent dat?

Sterkenburg 47 heeft energielabel D. Geldig tot 2026-12-14. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Genderbeemd?

De wijk Genderbeemd in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Genderbeemd?

Vanuit Sterkenburg 47 in Genderbeemd bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Genderbeemd?

Zorg en onderwijs in de buurt van Sterkenburg 47: ziekenhuis op 3 km, apotheek op 1 km, kinderdagverblijf op 0.6 km, middelbare school op 1.6 km.