Tussenwoning Moersbergen 14 Eindhoven

Moersbergen 14, 5653 NA Eindhoven

147 m² Bouwjaar 1974 6 kamers 4 slaapkamers Label C

Moersbergen 14 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1974. De woning heeft een woonoppervlakte van 147 m², een perceel van 168 m² en 6 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €358.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1974
Woonoppervlakte
147 m²
Perceeloppervlakte
168 m²
Inhoud
521 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€425.000 tot €475.000
Laatst bekende transactie
Periode 2021 tot 2025
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Gevel Gemiddeld risico

Voegwerk & gevel: voegwerk soms minder solide uitgevoerd; inspectie gevel essentieel

Volledige gebrekenscan voor Moersbergen 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Moersbergen 14

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.6 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.6 km
Gezondheid

Apotheek

1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3 km
Horeca

Restaurant

0.8 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3575 Inwoners
1690 Huishoudens
2.1 Gem. huishoudensgrootte
1653 Woningvoorraad
€358.000 Gem. woningwaarde Genderbeemd
68% Koopwoningen
3.615 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Moersbergen 14

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Moersbergen 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Moersbergen 14?

De prijsindicatie voor Moersbergen 14 ligt rond €425.000 tot €475.000. De gemiddelde woningwaarde in Genderbeemd is €358.000. Dat komt neer op circa €2.435 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Moersbergen 14 zich tot de wijk Genderbeemd?

Moersbergen 14 is een tussenwoning van 147 m² in de wijk Genderbeemd. De buurt telt 1.653 woningen. Daarvan is 68% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.615 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Moersbergen 14?

Moersbergen 14 is een tussenwoning in Genderbeemd, gebouwd in 1974 (52 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Moersbergen 14 vergeleken met de buurt?

Moersbergen 14 heeft 147 m² woonoppervlakte en 521 m³ inhoud. Het perceel is 168 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Genderbeemd ligt de gemiddelde woningwaarde op €358.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Moersbergen 14 en wat betekent dat?

Moersbergen 14 heeft energielabel C. Geldig tot 2027-06-06. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Moersbergen 14?

Moersbergen 14 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Genderbeemd?

De wijk Genderbeemd in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.575 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €358.000, 68% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.1 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Genderbeemd?

Vanuit Moersbergen 14 in Genderbeemd bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 1.1 km.