Straatbeeld van Beemdstraat 1 D in Eindhoven

Beemdstraat 1 D, 5653 MA Eindhoven

460 m² Bouwjaar 1992 Label A+

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Waarom deze woninginformatie zorgvuldig is opgebouwd

WoningOntdekken combineert openbare registraties met beschikbare woningkenmerken en controleert welke gegevens bij dit adres horen. Alleen bruikbare kenmerken worden op deze pagina getoond. In het complete rapport worden deze gegevens aangevuld met referentiewoningen en een transparant onderbouwde waardeschatting.

Beemdstraat 1 D is een niet-woning in Eindhoven, gebouwd in 1992. De woning heeft een woonoppervlakte van 460 m² en een perceel van 5540 m². Het energielabel is A+.

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Niet-woning
Bouwjaar
1992
Woonoppervlakte
460 m²
Perceeloppervlakte
5540 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele transactiegegevens uit het Kadaster
  • Vergelijking met zorgvuldig geselecteerde recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Beemdstraat 1 D

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
Analyse van beschikbare woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van transacties uit het Kadaster
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Beemdstraat 1 D

Energielabel

Energieklasse
A+
Energiebehoefte
120.42 kWh/m²
CO₂-emissie
31.64 kg/m²
Geldig tot

Gemiddelde afstand tot voorzieningen in Genderdal

CBS 2024: gemiddelde afstand over de weg voor inwoners van deze buurt.

Onderwijs

Basisschool

0,5 km
Dagelijks

Supermarkt

0,9 km
Gezondheid

Huisarts

1 km
Vervoer

Treinstation

3,7 km
Vervoer

Snelweg oprit

2,1 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0,5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

0,7 km
Gezondheid

Apotheek

1,1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2,7 km
Horeca

Restaurant

0,5 km
Horeca

Café

0,8 km
Cultuur

Bibliotheek

3,3 km
Cultuur

Bioscoop

3 km

CBS-buurtinformatie over 2025 voor Genderdal

Beemdstraat 1 D ligt in de buurt Genderdal in Eindhoven. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 2.925 inwoners en 1.566 woningen. Volgens CBS-cijfers over 2025 bestaat 26% van de woningvoorraad uit koopwoningen en is de gemiddelde WOZ-waarde 284.000 euro. CBS rapporteert voor inwoners van deze buurt in 2024 gemiddelde afstanden over de weg van 0,9 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool en 1 km tot een huisarts.

2925 Inwoners
1745 Huishoudens
1.7 Gem. huishoudensgrootte
1566 Woningvoorraad
€284.000 Gem. WOZ-waarde Genderdal
26% Koopwoningen
5.003 Inwoners per km²

Locatie van Beemdstraat 1 D

Officiële bekendmakingen rond Beemdstraat 1 D

Recente officiële publicaties binnen 100 meter van dit adres, gekoppeld op basis van de locatie.

· vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater · 83 meter

0539362629 Bekendmaking Vergunning Omgevingswet voor diverse wateractiviteiten nabij a-water GE1.3 aan Limburglaan in Eindhoven

Bekijk officiële bekendmaking →

· vergunning voor activiteiten op of in oppervlaktewater · 83 meter

0539362629 Verlenging beslistermijn omgevingsvergunning voor een wateractiviteit: Grondwater onttrekken en dempen/graven in a-water GE1.3 bij de Limburglaan in Eindhoven

Bekijk officiële bekendmaking →
Bespaar tot 40% op makelaarskosten. Vergelijk gratis de makelaars die aantoonbaar het beste presteren in Eindhoven. Bekijk direct online

Veelgestelde vragen over Beemdstraat 1 D

Wat is de geschatte woningwaarde van Beemdstraat 1 D?

Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Genderdal €284.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Beemdstraat 1 D zich tot de CBS-buurt Genderdal?

Beemdstraat 1 D is een niet-woning van 460 m² in de CBS-buurt Genderdal. Volgens CBS-cijfers over 2025 telt de buurt 1.566 woningen. Daarvan is 26% koopwoning. De bevolkingsdichtheid was 5.003 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Beemdstraat 1 D?

Beemdstraat 1 D is een niet-woning in Genderdal, gebouwd in 1992 (34 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Beemdstraat 1 D vergeleken met de buurt?

Beemdstraat 1 D heeft 460 m² woonoppervlakte. Het perceel is 5540 m². Volgens CBS-cijfers over 2025 is de gemiddelde WOZ-waarde van woningen in de CBS-buurt Genderdal €284.000.

Wat is het energielabel van Beemdstraat 1 D en wat betekent dat?

Beemdstraat 1 D heeft energielabel A+. Geldig tot 2034-12-12. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 31.64 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Genderdal?

Volgens CBS-cijfers over 2025 heeft de CBS-buurt Genderdal in Eindhoven (Noord-Brabant) 2.925 inwoners, een gemiddelde WOZ-waarde van €284.000, 26% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen gelden voor de CBS-buurt Genderdal?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Genderdal in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,9 km tot een supermarkt, 0,5 km tot een basisschool, 1 km tot een huisarts, 3,7 km tot een treinstation, 2,1 km tot een snelwegoprit.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen gelden voor de CBS-buurt Genderdal?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Genderdal in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 2,7 km tot een ziekenhuis, 1,1 km tot een apotheek, 0,5 km tot een kinderdagverblijf, 0,7 km tot een middelbare school.

Welke recreatieafstanden gelden voor de CBS-buurt Genderdal?

CBS rapporteert voor inwoners van de CBS-buurt Genderdal in 2024 de volgende gemiddelde afstanden over de weg: 0,5 km tot een restaurant, 0,8 km tot een café.

Wat zit er in een woningrapport voor Beemdstraat 1 D?

Een woningrapport voor Beemdstraat 1 D bevat de geschatte marktwaarde op basis van zorgvuldig geselecteerde vergelijkbare verkopen in en rond Genderdal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1992, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen
Gratis tijdens de pilot

Klaar om te verkopen?

Niet elke makelaar in Eindhoven presteert gelijk. Vergelijk eerst de makelaars die aantoonbaar het beste presteren en bespaar tot 40% op makelaarskosten.

  • +8% boven vraagprijs
  • 24 dgn snelste verkoop
  • tot 40% verschil in courtage
Bekijk direct online
  • Gratis
  • Vrijblijvend
  • 2 minuten

250+ aanvragen gingen je voor

Klaar om te bieden? Onderhandel scherper met een aankoopmakelaar die zich bewijst op cijfers. Bekijk aankoopmakelaars