Woningdetails
- Type
- Portiekflat (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1959
- Woonoppervlakte
- 69 m²
- Inhoud
- 261 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €305.000 tot €355.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2023 tot 2027
- Daktype
- Zadeldak
Paul Scholtenweg 48 is een portiekflat (appartement) in Eindhoven, gebouwd in 1959. De woning heeft een woonoppervlakte van 69 m² en 3 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Paul Scholtenweg 48
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
1.8 km3-Kamerappartement met 2 balkons gelegen op centrale locatie met uitzicht op het groen. Gelegen in de wijk Lievendaal met alle gewenste…
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Paul Scholtenweg 48 ligt rond €305.000 tot €355.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievendaal is €307.000. Dat komt neer op circa €4.449 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenPaul Scholtenweg 48 is een portiekflat (appartement) van 69 m² in de wijk Lievendaal. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.574 inwoners per km².
Paul Scholtenweg 48 is een portiekflat (appartement) in Lievendaal, gebouwd in 1959 (67 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Paul Scholtenweg 48 heeft 69 m² woonoppervlakte en 261 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Lievendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Paul Scholtenweg 48 heeft energielabel F. Geldig tot 2032-09-27. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 69.3 kg/jaar.
Paul Scholtenweg 48 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Lievendaal in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Paul Scholtenweg 48 in Lievendaal bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.