Streetview van der Marckstraat 1 Eindhoven

van der Marckstraat 1, 5652 SL Eindhoven

116 m² Bouwjaar 1961 5 kamers 4 slaapkamers Label B

van der Marckstraat 1 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 116 m², een perceel van 193 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
116 m²
Perceeloppervlakte
193 m²
Inhoud
403 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor van der Marckstraat 1

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van der Marckstraat 1

Energielabel

Energieklasse
B
Energiebehoefte
119.2 kWh/m²
Primaire fossiele energie
161.11 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
17.3%
CO₂-emissie
27.75 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3155 Inwoners
1565 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Lievendaal
34% Koopwoningen
3.574 Inwoners per km²

Locatie van van der Marckstraat 1

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over van der Marckstraat 1

Wat is de geschatte woningwaarde van van der Marckstraat 1?

De gemiddelde woningwaarde in Lievendaal is €307.000. Dat komt neer op circa €2.647 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van der Marckstraat 1 zich tot de wijk Lievendaal?

van der Marckstraat 1 is een woonhuis van 116 m² in de wijk Lievendaal. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.574 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van der Marckstraat 1?

van der Marckstraat 1 is een woonhuis in Lievendaal, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is van der Marckstraat 1 vergeleken met de buurt?

van der Marckstraat 1 heeft 116 m² woonoppervlakte en 403 m³ inhoud. Het perceel is 193 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 23 m² per kamer. In Lievendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van der Marckstraat 1 en wat betekent dat?

van der Marckstraat 1 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-10-28. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 27.75 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van der Marckstraat 1?

van der Marckstraat 1 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lievendaal?

De wijk Lievendaal in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievendaal?

Vanuit van der Marckstraat 1 in Lievendaal bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.