Streetview van Maanenstraat 19 Eindhoven

van Maanenstraat 19, 5652 RE Eindhoven

121 m² Bouwjaar 2010 4 kamers 4 slaapkamers Label A++

van Maanenstraat 19 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 121 m², een perceel van 152 m² en 4 kamers. Het energielabel is A++. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
woonhuis
Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
121 m²
Perceeloppervlakte
152 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
4
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor van Maanenstraat 19

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel van Maanenstraat 19

Energielabel

Energieklasse
A++
Energiebehoefte
100.53 kWh/m²
Primaire fossiele energie
74.22 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
56.1%
CO₂-emissie
17.4 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3155 Inwoners
1565 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Lievendaal
34% Koopwoningen
3.574 Inwoners per km²

Locatie van van Maanenstraat 19

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over van Maanenstraat 19

Wat is de geschatte woningwaarde van van Maanenstraat 19?

De prijsindicatie voor van Maanenstraat 19 ligt rond €320.000 tot €370.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievendaal is €307.000. Dat komt neer op circa €2.537 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt van Maanenstraat 19 zich tot de wijk Lievendaal?

van Maanenstraat 19 is een woonhuis van 121 m² in de wijk Lievendaal. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.574 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op van Maanenstraat 19?

van Maanenstraat 19 is een woonhuis in Lievendaal, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is van Maanenstraat 19 vergeleken met de buurt?

van Maanenstraat 19 heeft 121 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 152 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 30 m² per kamer. In Lievendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van van Maanenstraat 19 en wat betekent dat?

van Maanenstraat 19 heeft energielabel A++. Geldig tot 2035-10-22. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 17.4 kg/jaar.

Hoe is de indeling van van Maanenstraat 19?

van Maanenstraat 19 heeft 4 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Lievendaal?

De wijk Lievendaal in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievendaal?

Vanuit van Maanenstraat 19 in Lievendaal bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Lievendaal?

Zorg en onderwijs in de buurt van van Maanenstraat 19: ziekenhuis op 4.6 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Lievendaal?

Recreatie nabij Lievendaal: restaurant (0.6 km), cafe (1.1 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van van Maanenstraat 19?

De prijsindicatie ligt rond €320.000 tot €370.000. Ter vergelijking: de gemiddelde woningwaarde in Lievendaal is €307.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor van Maanenstraat 19?

Een woningrapport voor van Maanenstraat 19 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Lievendaal. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 2010, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen