Eengezinswoning, tussenwoning Johannes Buijslaan 30 Eindhoven

Johannes Buijslaan 30, 5652 NK Eindhoven

183 m² Bouwjaar 2010 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Johannes Buijslaan 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 2010. De woning heeft een woonoppervlakte van 183 m², een perceel van 106 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2010
Woonoppervlakte
183 m²
Perceeloppervlakte
106 m²
Inhoud
649 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€615.000 tot €715.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Daktype
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Johannes Buijslaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Johannes Buijslaan 30

Energielabel

Energieklasse
A
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Isolatie
Dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd

Bijzonderheden

Bijzondere kenmerken
Dubbele bewoning mogelijk

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin ligging
Gelegen op het noordoosten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.6 km
Horeca

Restaurant

0.6 km
Horeca

Café

1.1 km
Cultuur

Bibliotheek

3.6 km
Cultuur

Bioscoop

1.8 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3155 Inwoners
1565 Huishoudens
2.0 Gem. huishoudensgrootte
1585 Woningvoorraad
€307.000 Gem. woningwaarde Lievendaal
34% Koopwoningen
3.574 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Johannes Buijslaan 30

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Johannes Buijslaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Johannes Buijslaan 30?

De prijsindicatie voor Johannes Buijslaan 30 ligt rond €615.000 tot €715.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievendaal is €307.000. Dat komt neer op circa €1.678 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Johannes Buijslaan 30 zich tot de wijk Lievendaal?

Johannes Buijslaan 30 is een eengezinswoning, tussenwoning van 183 m² in de wijk Lievendaal. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.574 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Johannes Buijslaan 30?

Johannes Buijslaan 30 is een eengezinswoning, tussenwoning in Lievendaal, gebouwd in 2010 (16 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Johannes Buijslaan 30 vergeleken met de buurt?

Johannes Buijslaan 30 heeft 183 m² woonoppervlakte en 649 m³ inhoud. Het perceel is 106 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Lievendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Johannes Buijslaan 30 en wat betekent dat?

Johannes Buijslaan 30 heeft energielabel A. Geldig tot 2030-12-11. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Johannes Buijslaan 30?

Johannes Buijslaan 30 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Lievendaal?

De wijk Lievendaal in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Lievendaal?

Vanuit Johannes Buijslaan 30 in Lievendaal bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.