Woningdetails
- Type
- Bovenwoning (appartement)
- Bouwvorm
- Bestaande bouw
- Bouwjaar
- 1960
- Woonoppervlakte
- 59 m²
- Inhoud
- 194 m³
- Kamers
- 3
- Slaapkamers
- 2
- Indicatie vraagprijs
- €275.000 tot €325.000
- Laatst bekende transactie
- Periode 2021 tot 2025
Noord Brabantlaan 74 is een bovenwoning (appartement) in Eindhoven, gebouwd in 1960. De woning heeft een woonoppervlakte van 59 m² en 3 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €307.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Noord Brabantlaan 74
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
0.4 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
2.6 kmSnelweg oprit
1.7 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.7 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
4.6 kmRestaurant
0.6 kmCafé
1.1 kmBibliotheek
3.6 kmBioscoop
1.8 km------------ ENGLISH BELOW------------ Starters opgelet!
Lees de volledige omschrijving in het rapportDe prijsindicatie voor Noord Brabantlaan 74 ligt rond €275.000 tot €325.000. De gemiddelde woningwaarde in Lievendaal is €307.000. Dat komt neer op circa €5.203 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNoord Brabantlaan 74 is een bovenwoning (appartement) van 59 m² in de wijk Lievendaal. De buurt telt 1.585 woningen. Daarvan is 34% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.574 inwoners per km².
Noord Brabantlaan 74 is een bovenwoning (appartement) in Lievendaal, gebouwd in 1960 (66 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.
Noord Brabantlaan 74 heeft 59 m² woonoppervlakte en 194 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 20 m² per kamer. In Lievendaal ligt de gemiddelde woningwaarde op €307.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Noord Brabantlaan 74 heeft energielabel B. Geldig tot 2034-09-11. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 32.27 kg/jaar.
Noord Brabantlaan 74 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.
De wijk Lievendaal in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.155 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €307.000, 34% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.0 personen.
Vanuit Noord Brabantlaan 74 in Lievendaal bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.6 km, snelwegoprit op 1.7 km.