Streetview Geertruidenbergstraat 11 Eindhoven

Geertruidenbergstraat 11, 5652 JL Eindhoven

27 m² Bouwjaar 1935 Label C

Geertruidenbergstraat 11 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1935. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m². Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1935
Woonoppervlakte
27 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Geertruidenbergstraat 11

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Geertruidenbergstraat 11

Energielabel

Energieklasse
C
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3820 Inwoners
2030 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1933 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Het Ven
40% Koopwoningen
4.339 Inwoners per km²

Locatie van Geertruidenbergstraat 11

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Geertruidenbergstraat 11

Wat is de geschatte woningwaarde van Geertruidenbergstraat 11?

De gemiddelde woningwaarde in Het Ven is €296.000. Dat komt neer op circa €10.963 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Geertruidenbergstraat 11 zich tot de wijk Het Ven?

Geertruidenbergstraat 11 is een appartement van 27 m² in de wijk Het Ven. De buurt telt 1.933 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Geertruidenbergstraat 11?

Geertruidenbergstraat 11 is een appartement in Het Ven, gebouwd in 1935 (91 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Geertruidenbergstraat 11 vergeleken met de buurt?

Geertruidenbergstraat 11 heeft 27 m² woonoppervlakte. In Het Ven ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Geertruidenbergstraat 11 en wat betekent dat?

Geertruidenbergstraat 11 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Het Ven?

De wijk Het Ven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Ven?

Vanuit Geertruidenbergstraat 11 in Het Ven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Ven?