Streetview Jacob Oppenheimstraat 38 Eindhoven

Jacob Oppenheimstraat 38, 5652 HB Eindhoven

160 m² Bouwjaar 1961 Label G

Jacob Oppenheimstraat 38 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1961. De woning heeft een woonoppervlakte van 160 m² en een perceel van 191 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1961
Woonoppervlakte
160 m²
Perceeloppervlakte
191 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Jacob Oppenheimstraat 38

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Jacob Oppenheimstraat 38

Energielabel

Energieklasse
G

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3820 Inwoners
2030 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1933 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Het Ven
40% Koopwoningen
4.339 Inwoners per km²

Locatie van Jacob Oppenheimstraat 38

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Jacob Oppenheimstraat 38

Wat is de geschatte woningwaarde van Jacob Oppenheimstraat 38?

De gemiddelde woningwaarde in Het Ven is €296.000. Dat komt neer op circa €1.850 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Jacob Oppenheimstraat 38 zich tot de wijk Het Ven?

Jacob Oppenheimstraat 38 is een woonhuis van 160 m² in de wijk Het Ven. De buurt telt 1.933 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Jacob Oppenheimstraat 38?

Jacob Oppenheimstraat 38 is een woonhuis in Het Ven, gebouwd in 1961 (65 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Jacob Oppenheimstraat 38 vergeleken met de buurt?

Jacob Oppenheimstraat 38 heeft 160 m² woonoppervlakte. Het perceel is 191 m². In Het Ven ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Jacob Oppenheimstraat 38 en wat betekent dat?

Jacob Oppenheimstraat 38 heeft energielabel G. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen.

Hoe is de woningmarkt in Het Ven?

De wijk Het Ven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Ven?

Vanuit Jacob Oppenheimstraat 38 in Het Ven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Ven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Jacob Oppenheimstraat 38: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.