Streetview Zeelsterstraat 266 Eindhoven

Zeelsterstraat 266, 5652 ER Eindhoven

62 m² Bouwjaar 1928 Label A

Zeelsterstraat 266 is een appartement in Eindhoven, gebouwd in 1928. De woning heeft een woonoppervlakte van 62 m². Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1928
Woonoppervlakte
62 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zeelsterstraat 266

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeelsterstraat 266

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
79.99 kWh/m²
Primaire fossiele energie
156.55 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
28.7 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3820 Inwoners
2030 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1933 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Het Ven
40% Koopwoningen
4.339 Inwoners per km²

Locatie van Zeelsterstraat 266

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Zeelsterstraat 266

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeelsterstraat 266?

De gemiddelde woningwaarde in Het Ven is €296.000. Dat komt neer op circa €4.774 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeelsterstraat 266 zich tot de wijk Het Ven?

Zeelsterstraat 266 is een appartement van 62 m² in de wijk Het Ven. De buurt telt 1.933 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeelsterstraat 266?

Zeelsterstraat 266 is een appartement in Het Ven, gebouwd in 1928 (98 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zeelsterstraat 266 vergeleken met de buurt?

Zeelsterstraat 266 heeft 62 m² woonoppervlakte. In Het Ven ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeelsterstraat 266 en wat betekent dat?

Zeelsterstraat 266 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-12-09. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 28.7 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Het Ven?

De wijk Het Ven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Ven?

Vanuit Zeelsterstraat 266 in Het Ven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Het Ven?

Zorg en onderwijs in de buurt van Zeelsterstraat 266: ziekenhuis op 4.4 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1 km.