Tussenwoning Zeelsterstraat 92 Eindhoven

Zeelsterstraat 92, 5652 EM Eindhoven

123 m² Bouwjaar 1956 5 kamers 4 slaapkamers Label A

Zeelsterstraat 92 is een tussenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1956. De woning heeft een woonoppervlakte van 123 m², een perceel van 143 m² en 5 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1956
Woonoppervlakte
123 m²
Perceeloppervlakte
143 m²
Inhoud
435 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€480.000 tot €580.000
Laatst bekende transactie
Periode 2015 tot 2019
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Zeelsterstraat 92

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeelsterstraat 92

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
142.77 kWh/m²
Primaire fossiele energie
154.16 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
28.5%
CO₂-emissie
25.16 kg/m²

Tuin
Ja (70.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3820 Inwoners
2030 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1933 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Het Ven
40% Koopwoningen
4.339 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeelsterstraat 92

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Zeelsterstraat 92

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeelsterstraat 92?

De prijsindicatie voor Zeelsterstraat 92 ligt rond €480.000 tot €580.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Ven is €296.000. Dat komt neer op circa €2.407 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeelsterstraat 92 zich tot de wijk Het Ven?

Zeelsterstraat 92 is een tussenwoning van 123 m² in de wijk Het Ven. De buurt telt 1.933 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeelsterstraat 92?

Zeelsterstraat 92 is een tussenwoning in Het Ven, gebouwd in 1956 (70 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Zeelsterstraat 92 vergeleken met de buurt?

Zeelsterstraat 92 heeft 123 m² woonoppervlakte en 435 m³ inhoud. Het perceel is 143 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer. In Het Ven ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeelsterstraat 92 en wat betekent dat?

Zeelsterstraat 92 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-11-16. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 25.16 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeelsterstraat 92?

Zeelsterstraat 92 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 70 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Ven?

De wijk Het Ven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Ven?

Vanuit Zeelsterstraat 92 in Het Ven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.