Benedenwoning Zeelsterstraat 235 01 Eindhoven

Zeelsterstraat 235 01, 5652 EJ Eindhoven

51 m² Bouwjaar 1937 2 kamers 1 slaapkamers Label D

Zeelsterstraat 235 01 is een benedenwoning in Eindhoven, gebouwd in 1937. De woning heeft een woonoppervlakte van 51 m² en 2 kamers. Het energielabel is D. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1937
Woonoppervlakte
51 m²
Inhoud
173 m³
Kamers
2
Slaapkamers
1
Indicatie vraagprijs
€280.000 tot €330.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2025
Ligging
on_quiet_road, outside_built_up_area, in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zeelsterstraat 235 01

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeelsterstraat 235 01

Energielabel

Energieklasse
D
Energiebehoefte
171.36 kWh/m²
Primaire fossiele energie
286.7 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
52.54 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3820 Inwoners
2030 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1933 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Het Ven
40% Koopwoningen
4.339 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeelsterstraat 235 01

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Zeelsterstraat 235 01

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeelsterstraat 235 01?

De prijsindicatie voor Zeelsterstraat 235 01 ligt rond €280.000 tot €330.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Ven is €296.000. Dat komt neer op circa €5.804 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeelsterstraat 235 01 zich tot de wijk Het Ven?

Zeelsterstraat 235 01 is een benedenwoning van 51 m² in de wijk Het Ven. De buurt telt 1.933 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeelsterstraat 235 01?

Zeelsterstraat 235 01 is een benedenwoning in Het Ven, gebouwd in 1937 (89 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zeelsterstraat 235 01 vergeleken met de buurt?

Zeelsterstraat 235 01 heeft 51 m² woonoppervlakte en 173 m³ inhoud. Met 2 kamers is dat gemiddeld 26 m² per kamer. In Het Ven ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeelsterstraat 235 01 en wat betekent dat?

Zeelsterstraat 235 01 heeft energielabel D. Geldig tot 2034-10-01. Een D-label betekent dat er ruimte is voor energetische verbeteringen, bijvoorbeeld betere isolatie of HR++ beglazing. De berekende CO₂-uitstoot is 52.54 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeelsterstraat 235 01?

Zeelsterstraat 235 01 heeft 2 kamers waarvan 1 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Het Ven?

De wijk Het Ven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Ven?

Vanuit Zeelsterstraat 235 01 in Het Ven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.