Geschakelde woning Zeelsterstraat 215 Eindhoven

Zeelsterstraat 215, 5652 EH Eindhoven

146 m² Bouwjaar 1934 4 kamers 3 slaapkamers Label A

Zeelsterstraat 215 is een geschakelde woning in Eindhoven, gebouwd in 1934. De woning heeft een woonoppervlakte van 146 m², een perceel van 162 m² en 4 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1934
Woonoppervlakte
146 m²
Perceeloppervlakte
162 m²
Inhoud
521 m³
Kamers
4
Slaapkamers
3
Indicatie vraagprijs
€540.000 tot €640.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2029
Daktype
Zadeldak bedekt met pannen
Ligging
In centrum en in woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Kozijnen Gemiddeld risico

Houtwerk & ramen: oudere houten kozijnen dit type, onderhoud vereist

Volledige gebrekenscan voor Zeelsterstraat 215

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeelsterstraat 215

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
110.02 kWh/m²
Primaire fossiele energie
146.43 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
13.8%
CO₂-emissie
26.06 kg/m²
Geldig tot
Verwarming
Cv-ketel
Isolatie
Dakisolatie, driedubbel glas en muurisolatie

Buitenruimte en parkeren

Buitenruimte

Tuin
Ja (69.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3820 Inwoners
2030 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1933 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Het Ven
40% Koopwoningen
4.339 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeelsterstraat 215

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Zeelsterstraat 215

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeelsterstraat 215?

De prijsindicatie voor Zeelsterstraat 215 ligt rond €540.000 tot €640.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Ven is €296.000. Dat komt neer op circa €2.027 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeelsterstraat 215 zich tot de wijk Het Ven?

Zeelsterstraat 215 is een geschakelde woning van 146 m² in de wijk Het Ven. De buurt telt 1.933 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeelsterstraat 215?

Zeelsterstraat 215 is een geschakelde woning in Het Ven, gebouwd in 1934 (92 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zeelsterstraat 215 vergeleken met de buurt?

Zeelsterstraat 215 heeft 146 m² woonoppervlakte en 521 m³ inhoud. Het perceel is 162 m². Met 4 kamers is dat gemiddeld 36 m² per kamer. In Het Ven ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeelsterstraat 215 en wat betekent dat?

Zeelsterstraat 215 heeft energielabel A. Geldig tot 2035-08-07. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 26.06 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeelsterstraat 215?

Zeelsterstraat 215 heeft 4 kamers waarvan 3 slaapkamers. De tuin is 69 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Ven?

De wijk Het Ven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Ven?

Vanuit Zeelsterstraat 215 in Het Ven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.