Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning Zeelsterstraat 199 Eindhoven

Zeelsterstraat 199, 5652 EH Eindhoven

125 m² Bouwjaar 1926 6 kamers 4 slaapkamers Label F

Zeelsterstraat 199 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Eindhoven, gebouwd in 1926. De woning heeft een woonoppervlakte van 125 m², een perceel van 234 m² en 6 kamers. Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €296.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
Eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
Bestaande bouw
Bouwjaar
1926
Woonoppervlakte
125 m²
Perceeloppervlakte
234 m²
Inhoud
443 m³
Kamers
6
Slaapkamers
4
Indicatie vraagprijs
€475.000 tot €525.000
Laatst bekende transactie
Periode 2025 tot 2028

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Isolatie Gemiddeld risico

Spouwmuur meestal standaard; maar check op isolatiewaarde en werking

Volledige gebrekenscan voor Zeelsterstraat 199

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Zeelsterstraat 199

Energielabel

Energieklasse
F
Energiebehoefte
258.27 kWh/m²
Primaire fossiele energie
356.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
65.66 kg/m²

Tuin
Ja (175.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het zuiden bereikbaar via achterom

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

0.4 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

2.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.7 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.4 km
Horeca

Restaurant

0.5 km
Horeca

Café

1.2 km
Cultuur

Bibliotheek

3.1 km
Cultuur

Bioscoop

1.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

3820 Inwoners
2030 Huishoudens
1.8 Gem. huishoudensgrootte
1933 Woningvoorraad
€296.000 Gem. woningwaarde Het Ven
40% Koopwoningen
4.339 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Zeelsterstraat 199

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Zeelsterstraat 199

Wat is de geschatte woningwaarde van Zeelsterstraat 199?

De prijsindicatie voor Zeelsterstraat 199 ligt rond €475.000 tot €525.000. De gemiddelde woningwaarde in Het Ven is €296.000. Dat komt neer op circa €2.368 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Zeelsterstraat 199 zich tot de wijk Het Ven?

Zeelsterstraat 199 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning van 125 m² in de wijk Het Ven. De buurt telt 1.933 woningen. Daarvan is 40% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 4.339 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Zeelsterstraat 199?

Zeelsterstraat 199 is een eengezinswoning, 2-onder-1-kapwoning in Het Ven, gebouwd in 1926 (100 jaar oud). Woningen uit deze periode hebben vaak karakteristieke details zoals hoge plafonds en een traditionele indeling. Let bij aankoop op de staat van de fundering en eventuele aanwezigheid van asbest.

Hoe groot is Zeelsterstraat 199 vergeleken met de buurt?

Zeelsterstraat 199 heeft 125 m² woonoppervlakte en 443 m³ inhoud. Het perceel is 234 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 21 m² per kamer. In Het Ven ligt de gemiddelde woningwaarde op €296.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Zeelsterstraat 199 en wat betekent dat?

Zeelsterstraat 199 heeft energielabel F. Geldig tot 2035-04-23. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 65.66 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Zeelsterstraat 199?

Zeelsterstraat 199 heeft 6 kamers waarvan 4 slaapkamers. De tuin is 175 m².

Hoe is de woningmarkt in Het Ven?

De wijk Het Ven in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 3.820 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €296.000, 40% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.8 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Het Ven?

Vanuit Zeelsterstraat 199 in Het Ven bereik je: supermarkt op 0.4 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 2.5 km, snelwegoprit op 1.7 km.