2-onder-1-kapwoning Hastelweg 283 Eindhoven

Hastelweg 283, 5652 CV Eindhoven

174 m² Bouwjaar 1980 7 kamers 4 slaapkamers Label A

Hastelweg 283 is een 2-onder-1-kapwoning in Eindhoven, gebouwd in 1980. De woning heeft een woonoppervlakte van 174 m², een perceel van 496 m² en 7 kamers. Het energielabel is A. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Ontdek de waarde

Bestel een compleet rapport

Rapport aanvragen

Kenmerken van de woning

Woningdetails

Type
2-onder-1-kapwoning
Bouwvorm
ExistingConstruction
Bouwjaar
1980
Woonoppervlakte
174 m²
Perceeloppervlakte
496 m²
Inhoud
633 m³
Kamers
7
Slaapkamers
4
Badkamers
1
Indicatie vraagprijs
€455.000 tot €555.000
Laatst bekende transactie
Periode 2022 tot 2026
Ligging
in_residential_district

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Geen inspectie van dit adres: één veelvoorkomend thema op basis van bouwjaar en woningtype. In het betaalde rapport krijg je de volledige gebrekenscan, inclusief AI op jouw foto’s.

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Constructie Hoog risico

Prefab vloeren nog steeds gebruikt (kwaaitaal/manta) risico betonrot aanwezig

Volledige gebrekenscan voor Hastelweg 283

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hastelweg 283

Energielabel

Energieklasse
A
Energiebehoefte
114.61 kWh/m²
Primaire fossiele energie
153.78 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
8.1%
CO₂-emissie
27.46 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.1 km
Dagelijks

Supermarkt

0.8 km
Gezondheid

Huisarts

1.6 km
Vervoer

Treinstation

3.2 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.4 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1.1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.4 km
Gezondheid

Apotheek

1.6 km
Gezondheid

Ziekenhuis

4.1 km
Horeca

Restaurant

1.1 km
Horeca

Café

1.7 km
Cultuur

Bibliotheek

3.2 km
Cultuur

Bioscoop

2.4 km

Buurtinformatie in Eindhoven

50 Inwoners
40 Huishoudens
1.4 Gem. huishoudensgrootte
16 Woningvoorraad
25 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Hastelweg 283

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Hastelweg 283

Wat is de geschatte woningwaarde van Hastelweg 283?

De prijsindicatie voor Hastelweg 283 ligt rond €455.000 tot €555.000. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hastelweg 283 zich tot de wijk Hurk?

Hastelweg 283 is een 2-onder-1-kapwoning van 174 m² in de wijk Hurk. De buurt telt 16 woningen. De bevolkingsdichtheid is 25 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hastelweg 283?

Hastelweg 283 is een 2-onder-1-kapwoning in Hurk, gebouwd in 1980 (46 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Hastelweg 283 vergeleken met de buurt?

Hastelweg 283 heeft 174 m² woonoppervlakte en 633 m³ inhoud. Het perceel is 496 m². Met 7 kamers is dat gemiddeld 25 m² per kamer.

Wat is het energielabel van Hastelweg 283 en wat betekent dat?

Hastelweg 283 heeft energielabel A. Geldig tot 2034-01-08. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 27.46 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Hastelweg 283?

Hastelweg 283 heeft 7 kamers waarvan 4 slaapkamers. Er is 1 badkamer.

Hoe is de woningmarkt in Hurk?

De wijk Hurk in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 50 inwoners. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Hurk?

Vanuit Hastelweg 283 in Hurk bereik je: supermarkt op 0.8 km, basisschool op 1.1 km, huisarts op 1.6 km, treinstation op 3.2 km, snelwegoprit op 1.4 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Hurk?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hastelweg 283: ziekenhuis op 4.1 km, apotheek op 1.6 km, kinderdagverblijf op 1.1 km, middelbare school op 1.4 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Hurk?

Recreatie nabij Hurk: restaurant (1.1 km), cafe (1.7 km).

Wat is de verkoopgeschiedenis van Hastelweg 283?

Hastelweg 283 is verkocht in de periode 2022 tot 2026. De prijsindicatie ligt rond €455.000 tot €555.000. Een woningrapport geeft een nauwkeurige schatting op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen.

Rapport aanvragen
Wat zit er in een woningrapport voor Hastelweg 283?

Een woningrapport voor Hastelweg 283 bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Hurk. Inclusief een gebrekenscan afgestemd op bouwjaar 1980, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.

Rapport aanvragen