Woningdetails
- Type
- Woning
- Woonoppervlakte
- 27 m²
Needestraat 6 B is een woning in Eindhoven. De woning heeft een woonoppervlakte van 27 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Needestraat 6 B
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
0.5 kmSupermarkt
1 kmHuisarts
0.9 kmTreinstation
1.9 kmSnelweg oprit
1.6 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.1 kmApotheek
0.9 kmZiekenhuis
3.8 kmRestaurant
1 kmCafé
0.4 kmBibliotheek
3 kmBioscoop
1.1 kmDe gemiddelde woningwaarde in Drents Dorp is €334.000. Dat komt neer op circa €12.370 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenNeedestraat 6 B is een woning van 27 m² in de wijk Drents Dorp. De buurt telt 1.175 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.423 inwoners per km².
Needestraat 6 B heeft 27 m² woonoppervlakte. In Drents Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
De wijk Drents Dorp in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.
Vanuit Needestraat 6 B in Drents Dorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Needestraat 6 B: ziekenhuis op 3.8 km, apotheek op 0.9 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.1 km.
Recreatie nabij Drents Dorp: restaurant (1 km), cafe (0.4 km).
Een woningrapport voor Needestraat 6 B bevat de geschatte marktwaarde op basis van minimaal 15 vergelijkbare verkopen in en rond Drents Dorp. Inclusief een gebrekenscan, veiligheidsscan van de buurt, en een compleet overzicht van energieprestaties en woningkenmerken.
Rapport aanvragen