Eengezinswoning, hoekwoning Halvemaanstraat 16 Eindhoven

Halvemaanstraat 16, 5651 BP Eindhoven

142 m² Bouwjaar 2016 6 kamers 5 slaapkamers Label A

Halvemaanstraat 16 is een eengezinswoning, hoekwoning in Eindhoven, gebouwd in 2016. De woning heeft een woonoppervlakte van 142 m², een perceel van 118 m² en 6 kamers. Het energielabel is A. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2016
Woonoppervlakte
142 m²
Perceeloppervlakte
118 m²
Inhoud
509 m³
Kamers
6
Slaapkamers
5
Indicatie vraagprijs
€660.000 tot €760.000
Laatst bekende transactie
Periode 2023 tot 2027
Ligging
In woonwijk

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Onderhoud Laag risico

Periodiek onderhoud: moderne woningen hebben lage onderhoudsdruk

Volledige gebrekenscan voor Halvemaanstraat 16

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Halvemaanstraat 16

Energielabel

Energieklasse
A
Energie-index
0.9
CO₂-emissie
4167.25 kg/m²

Tuin
Ja (42.0 m²)
Tuin ligging
Gelegen op het noordwesten bereikbaar via achterom

Basisschool

0.9 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.5 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.7 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.6 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1365 Inwoners
505 Huishoudens
2.7 Gem. huishoudensgrootte
491 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde Zwaanstraat
76% Koopwoningen
2.604 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Halvemaanstraat 16

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Halvemaanstraat 16

Wat is de geschatte woningwaarde van Halvemaanstraat 16?

De prijsindicatie voor Halvemaanstraat 16 ligt rond €660.000 tot €760.000. De gemiddelde woningwaarde in Zwaanstraat is €587.000. Dat komt neer op circa €4.134 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Halvemaanstraat 16 zich tot de wijk Zwaanstraat?

Halvemaanstraat 16 is een eengezinswoning, hoekwoning van 142 m² in de wijk Zwaanstraat. De buurt telt 491 woningen. Daarvan is 76% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 2.604 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Halvemaanstraat 16?

Halvemaanstraat 16 is een eengezinswoning, hoekwoning in Zwaanstraat, gebouwd in 2016 (10 jaar oud). Recente nieuwbouw voldoet aan hoge eisen voor isolatie, ventilatie en duurzaamheid. De onderhoudskosten zijn doorgaans lager dan bij oudere woningen.

Hoe groot is Halvemaanstraat 16 vergeleken met de buurt?

Halvemaanstraat 16 heeft 142 m² woonoppervlakte en 509 m³ inhoud. Het perceel is 118 m². Met 6 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Zwaanstraat ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Halvemaanstraat 16 en wat betekent dat?

Halvemaanstraat 16 heeft energielabel A. Geldig tot 2026-04-06. Een A-label betekent dat de woning zeer energiezuinig is, wat resulteert in lagere stookkosten en een kleinere ecologische voetafdruk. De berekende CO₂-uitstoot is 4167.25 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Halvemaanstraat 16?

Halvemaanstraat 16 heeft 6 kamers waarvan 5 slaapkamers. De tuin is 42 m². Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Zwaanstraat?

De wijk Zwaanstraat in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.365 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 76% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.7 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Zwaanstraat?

Vanuit Halvemaanstraat 16 in Zwaanstraat bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 0.9 km, huisarts op 1.5 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 2.3 km.