Galerijflat (appartement) Klaverhoek 17 Eindhoven

Klaverhoek 17, 5651 AE Eindhoven

54 m² Bouwjaar 1963 3 kamers 2 slaapkamers Label C

Klaverhoek 17 is een galerijflat (appartement) in Eindhoven, gebouwd in 1963. De woning heeft een woonoppervlakte van 54 m² en 3 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €334.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1963
Woonoppervlakte
54 m²
Inhoud
178 m³
Kamers
3
Slaapkamers
2
Indicatie vraagprijs
€255.000 tot €305.000
Laatst bekende transactie
Periode 2024 tot 2028
Daktype
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Ligging
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Gemiddeld risico

Hogere opbouw woningbouw; soms complexere bouwmethodes

Volledige gebrekenscan voor Klaverhoek 17

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Klaverhoek 17

Energielabel

Energieklasse
C
Energiebehoefte
151.42 kWh/m²
Primaire fossiele energie
235.71 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
43.18 kg/m²

Basisschool

0.5 km
Dagelijks

Supermarkt

1 km
Gezondheid

Huisarts

0.9 km
Vervoer

Treinstation

1.9 km
Vervoer

Snelweg oprit

1.6 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.1 km
Gezondheid

Apotheek

0.9 km
Gezondheid

Ziekenhuis

3.8 km
Horeca

Restaurant

1 km
Horeca

Café

0.4 km
Cultuur

Bibliotheek

3 km
Cultuur

Bioscoop

1.1 km

Buurtinformatie in Eindhoven

2420 Inwoners
1275 Huishoudens
1.9 Gem. huishoudensgrootte
1175 Woningvoorraad
€334.000 Gem. woningwaarde Drents Dorp
16% Koopwoningen
5.423 Inwoners per km²

Omschrijving

Locatie van Klaverhoek 17

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Klaverhoek 17

Wat is de geschatte woningwaarde van Klaverhoek 17?

De prijsindicatie voor Klaverhoek 17 ligt rond €255.000 tot €305.000. De gemiddelde woningwaarde in Drents Dorp is €334.000. Dat komt neer op circa €6.185 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Klaverhoek 17 zich tot de wijk Drents Dorp?

Klaverhoek 17 is een galerijflat (appartement) van 54 m² in de wijk Drents Dorp. De buurt telt 1.175 woningen. Daarvan is 16% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 5.423 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Klaverhoek 17?

Klaverhoek 17 is een galerijflat (appartement) in Drents Dorp, gebouwd in 1963 (63 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Klaverhoek 17 vergeleken met de buurt?

Klaverhoek 17 heeft 54 m² woonoppervlakte en 178 m³ inhoud. Met 3 kamers is dat gemiddeld 18 m² per kamer. In Drents Dorp ligt de gemiddelde woningwaarde op €334.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Klaverhoek 17 en wat betekent dat?

Klaverhoek 17 heeft energielabel C. Geldig tot 2034-11-14. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 43.18 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Klaverhoek 17?

Klaverhoek 17 heeft 3 kamers waarvan 2 slaapkamers. Er is een balkon.

Hoe is de woningmarkt in Drents Dorp?

De wijk Drents Dorp in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 2.420 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €334.000, 16% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1.9 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Drents Dorp?

Vanuit Klaverhoek 17 in Drents Dorp bereik je: supermarkt op 1 km, basisschool op 0.5 km, huisarts op 0.9 km, treinstation op 1.9 km, snelwegoprit op 1.6 km.