Streetview Vrijkensven 10 Eindhoven

Vrijkensven 10, 5646 HR Eindhoven

119 m² Bouwjaar 1990 5 kamers 4 slaapkamers Label B

Vrijkensven 10 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1990. De woning heeft een woonoppervlakte van 119 m², een perceel van 307 m² en 5 kamers. Het energielabel is B. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €564.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1990
Woonoppervlakte
119 m²
Perceeloppervlakte
307 m²
Inhoud
547 m³
Kamers
5
Slaapkamers
4

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwnormen ingevoerd (na 1990) zorgen voor betere basis: standaard isolatie, betere installaties

Volledige gebrekenscan voor Vrijkensven 10

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Vrijkensven 10

Energielabel

Energieklasse
B
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.2 km
Vervoer

Treinstation

4.5 km
Vervoer

Snelweg oprit

3.3 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

0.5 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.5 km
Gezondheid

Apotheek

1.5 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.9 km
Horeca

Restaurant

0.9 km
Horeca

Café

1.8 km
Cultuur

Bibliotheek

4.7 km
Cultuur

Bioscoop

3.6 km

Buurtinformatie in Eindhoven

1775 Inwoners
745 Huishoudens
2.4 Gem. huishoudensgrootte
731 Woningvoorraad
€564.000 Gem. woningwaarde Gijzenrooi
80% Koopwoningen
3.004 Inwoners per km²

Locatie van Vrijkensven 10

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Vrijkensven 10

Wat is de geschatte woningwaarde van Vrijkensven 10?

De prijsindicatie voor Vrijkensven 10 ligt rond €330.000 tot €380.000. De gemiddelde woningwaarde in Gijzenrooi is €564.000. Dat komt neer op circa €4.739 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Vrijkensven 10 zich tot de wijk Gijzenrooi?

Vrijkensven 10 is een woonhuis van 119 m² in de wijk Gijzenrooi. De buurt telt 731 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.004 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Vrijkensven 10?

Vrijkensven 10 is een woonhuis in Gijzenrooi, gebouwd in 1990 (36 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.

Hoe groot is Vrijkensven 10 vergeleken met de buurt?

Vrijkensven 10 heeft 119 m² woonoppervlakte en 547 m³ inhoud. Het perceel is 307 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 24 m² per kamer. In Gijzenrooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €564.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Vrijkensven 10 en wat betekent dat?

Vrijkensven 10 heeft energielabel B. Geldig tot 2028-07-23. Een B-label wijst op een bovengemiddeld energiezuinige woning. Met beperkte aanpassingen kan vaak een A-label bereikt worden. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.

Hoe is de indeling van Vrijkensven 10?

Vrijkensven 10 heeft 5 kamers waarvan 4 slaapkamers.

Hoe is de woningmarkt in Gijzenrooi?

De wijk Gijzenrooi in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €564.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Gijzenrooi?

Vanuit Vrijkensven 10 in Gijzenrooi bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 3.3 km.