Woningdetails
- Type
- woonhuis
- Bouwjaar
- 1989
- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 228 m²
- Inhoud
- 441 m³
- Kamers
- 5
- Slaapkamers
- 3
Meerbergsven 15 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1989. De woning heeft een woonoppervlakte van 97 m², een perceel van 228 m² en 5 kamers. Het energielabel is C. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €564.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.
Ontdek de waarde
Bestel een compleet rapport
Voorbeeld uit onze gebrekendatabase
Volledige gebrekenscan voor Meerbergsven 15
Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.
Rond de 2 minuten · direct per e-mail
Basisschool
1.2 kmSupermarkt
1.2 kmHuisarts
1.2 kmTreinstation
4.5 kmSnelweg oprit
3.3 kmKinderdagverblijf
0.5 kmMiddelbare school
1.5 kmApotheek
1.5 kmZiekenhuis
2.9 kmRestaurant
0.9 kmCafé
1.8 kmBibliotheek
4.7 kmBioscoop
3.6 kmDe gemiddelde woningwaarde in Gijzenrooi is €564.000. Dat komt neer op circa €5.814 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.
Rapport aanvragenMeerbergsven 15 is een woonhuis van 97 m² in de wijk Gijzenrooi. De buurt telt 731 woningen. Daarvan is 80% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 3.004 inwoners per km².
Meerbergsven 15 is een woonhuis in Gijzenrooi, gebouwd in 1989 (37 jaar oud). Woningen uit deze bouwperiode profiteren vaak van betere isolatienormen dan eerdere perioden. De kwaliteit van kozijnen, dakbedekking en leidingwerk verdient aandacht.
Meerbergsven 15 heeft 97 m² woonoppervlakte en 441 m³ inhoud. Het perceel is 228 m². Met 5 kamers is dat gemiddeld 19 m² per kamer. In Gijzenrooi ligt de gemiddelde woningwaarde op €564.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.
Meerbergsven 15 heeft energielabel C. Geldig tot 2030-06-16. Een C-label is gemiddeld voor de Nederlandse woningmarkt. Verbeteringen zoals vloer- of dakisolatie kunnen het label verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 0 kg/jaar.
Meerbergsven 15 heeft 5 kamers waarvan 3 slaapkamers.
De wijk Gijzenrooi in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 1.775 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €564.000, 80% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.4 personen.
Vanuit Meerbergsven 15 in Gijzenrooi bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.2 km, treinstation op 4.5 km, snelwegoprit op 3.3 km.
Zorg en onderwijs in de buurt van Meerbergsven 15: ziekenhuis op 2.9 km, apotheek op 1.5 km, kinderdagverblijf op 0.5 km, middelbare school op 1.5 km.