Streetview Hertensprong 14 Eindhoven

Hertensprong 14, 5646 BE Eindhoven

86 m² Bouwjaar 1952 Label F

Hertensprong 14 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1952. De woning heeft een woonoppervlakte van 86 m² en een perceel van 534 m². Het energielabel is F. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1952
Woonoppervlakte
86 m²
Perceeloppervlakte
534 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Hertensprong 14

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Hertensprong 14

Energielabel

Energieklasse
F
Energie-index
2.65
CO₂-emissie
9342.77 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

670 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde Schuttersbosch
50% Koopwoningen
1.738 Inwoners per km²

Locatie van Hertensprong 14

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Hertensprong 14

Wat is de geschatte woningwaarde van Hertensprong 14?

De gemiddelde woningwaarde in Schuttersbosch is €587.000. Dat komt neer op circa €6.826 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Hertensprong 14 zich tot de wijk Schuttersbosch?

Hertensprong 14 is een woonhuis van 86 m² in de wijk Schuttersbosch. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Hertensprong 14?

Hertensprong 14 is een woonhuis in Schuttersbosch, gebouwd in 1952 (74 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Hertensprong 14 vergeleken met de buurt?

Hertensprong 14 heeft 86 m² woonoppervlakte. Het perceel is 534 m². In Schuttersbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Hertensprong 14 en wat betekent dat?

Hertensprong 14 heeft energielabel F. Geldig tot 2029-09-02. Een F-label duidt op hoge energiekosten. Investeren in isolatie en een zuiniger verwarmingssysteem kan de kosten flink verlagen. De berekende CO₂-uitstoot is 9342.77 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schuttersbosch?

De wijk Schuttersbosch in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?

Vanuit Hertensprong 14 in Schuttersbosch bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?

Zorg en onderwijs in de buurt van Hertensprong 14: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.7 km.