Streetview Elandsgang 27 Eindhoven

Elandsgang 27, 5646 BC Eindhoven

218 m² Bouwjaar 2004

Elandsgang 27 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 2004. De woning heeft een woonoppervlakte van 218 m² en een perceel van 613 m². De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
2004
Woonoppervlakte
218 m²
Perceeloppervlakte
613 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Bouwstijl Laag risico

Bouwkwaliteit vrij goed; energieprestaties beter dan vorige decennia

Volledige gebrekenscan voor Elandsgang 27

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

670 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde Schuttersbosch
50% Koopwoningen
1.738 Inwoners per km²

Locatie van Elandsgang 27

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Elandsgang 27

Wat is de geschatte woningwaarde van Elandsgang 27?

De gemiddelde woningwaarde in Schuttersbosch is €587.000. Dat komt neer op circa €2.693 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Elandsgang 27 zich tot de wijk Schuttersbosch?

Elandsgang 27 is een woonhuis van 218 m² in de wijk Schuttersbosch. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Elandsgang 27?

Elandsgang 27 is een woonhuis in Schuttersbosch, gebouwd in 2004 (22 jaar oud). Vanaf de jaren negentig gelden strengere bouwvoorschriften voor isolatie en veiligheid. Deze woningen zijn over het algemeen energiezuiniger dan oudere bouwperioden.

Hoe groot is Elandsgang 27 vergeleken met de buurt?

Elandsgang 27 heeft 218 m² woonoppervlakte. Het perceel is 613 m². In Schuttersbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Hoe is de woningmarkt in Schuttersbosch?

De wijk Schuttersbosch in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?

Vanuit Elandsgang 27 in Schuttersbosch bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?

Zorg en onderwijs in de buurt van Elandsgang 27: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.7 km.

Wat zijn de recreatiemogelijkheden bij Schuttersbosch?

Recreatie nabij Schuttersbosch: restaurant (0.7 km), cafe (1.3 km).

Wat zit er in een woningrapport voor Elandsgang 27?