Streetview Eikvarenlaan 12 Eindhoven

Eikvarenlaan 12, 5646 AL Eindhoven

78 m² Bouwjaar 1958 Label E

Eikvarenlaan 12 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 78 m² en een perceel van 335 m². Het energielabel is E. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
78 m²
Perceeloppervlakte
335 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Eikvarenlaan 12

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Eikvarenlaan 12

Energielabel

Energieklasse
E
Energiebehoefte
194.87 kWh/m²
Primaire fossiele energie
316.73 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
58.33 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

670 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde Schuttersbosch
50% Koopwoningen
1.738 Inwoners per km²

Locatie van Eikvarenlaan 12

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Eikvarenlaan 12

Wat is de geschatte woningwaarde van Eikvarenlaan 12?

De gemiddelde woningwaarde in Schuttersbosch is €587.000. Dat komt neer op circa €7.526 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Eikvarenlaan 12 zich tot de wijk Schuttersbosch?

Eikvarenlaan 12 is een woonhuis van 78 m² in de wijk Schuttersbosch. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Eikvarenlaan 12?

Eikvarenlaan 12 is een woonhuis in Schuttersbosch, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Eikvarenlaan 12 vergeleken met de buurt?

Eikvarenlaan 12 heeft 78 m² woonoppervlakte. Het perceel is 335 m². In Schuttersbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Eikvarenlaan 12 en wat betekent dat?

Eikvarenlaan 12 heeft energielabel E. Geldig tot 2032-06-15. Een E-label geeft aan dat er aanzienlijke verbetermogelijkheden zijn. Denk aan spouwmuurisolatie, dakisolatie of een warmtepomp. De berekende CO₂-uitstoot is 58.33 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schuttersbosch?

De wijk Schuttersbosch in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?

Vanuit Eikvarenlaan 12 in Schuttersbosch bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?

Zorg en onderwijs in de buurt van Eikvarenlaan 12: ziekenhuis op 2.1 km, apotheek op 1.1 km, kinderdagverblijf op 1 km, middelbare school op 1.7 km.