Streetview Sporkenhoutlaan 30 Eindhoven

Sporkenhoutlaan 30, 5646 AJ Eindhoven

70 m² Bouwjaar 1958 Label G

Sporkenhoutlaan 30 is een woonhuis in Eindhoven, gebouwd in 1958. De woning heeft een woonoppervlakte van 70 m². Het energielabel is G. De gemiddelde woningwaarde in de buurt is €587.000. Bekijk hieronder de bereikbaarheid van voorzieningen en buurtinformatie.

Bouwjaar
1958
Woonoppervlakte
70 m²

Wil je de waarde weten?

  • Ontvang een compleet rapport met de geschatte woningwaarde
  • Op basis van actuele Kadaster transactiegegevens
  • Vergelijking met minimaal 15 recent verkochte woningen
  • Inclusief gebrekenscan en veiligheidsscan
  • Binnen 2 minuten in je mailbox
Rapport aanvragen

Gebrekenscan: voorbeeld voor jouw bouwperiode

Voorbeeld uit onze gebrekendatabase

Asbest Hoog risico

Asbest: nog gebruik gedurende deze periode aanwezig controle belangrijk

Volledige gebrekenscan voor Sporkenhoutlaan 30

Het rapport bundelt alles in één duidelijk overzicht.

Alle aandachtspunten voor jouw bouwperiode
AI op jouw woningfoto’s waar van toepassing
Waarde & buurt op basis van Kadaster-transacties
Rapport aanvragen

Rond de 2 minuten · direct per e-mail

Energielabel Sporkenhoutlaan 30

Energielabel

Energieklasse
G
Energiebehoefte
248.85 kWh/m²
Primaire fossiele energie
514.95 kWh/m²
Aandeel hernieuwbaar
0%
CO₂-emissie
94.24 kg/m²
Geldig tot

Bereikbaarheid in Eindhoven

Onderwijs

Basisschool

1.2 km
Dagelijks

Supermarkt

1.2 km
Gezondheid

Huisarts

1.3 km
Vervoer

Treinstation

4.6 km
Vervoer

Snelweg oprit

2.5 km
Kinderen

Kinderdagverblijf

1 km
Toon alle voorzieningen
Onderwijs

Middelbare school

1.7 km
Gezondheid

Apotheek

1.1 km
Gezondheid

Ziekenhuis

2.1 km
Horeca

Restaurant

0.7 km
Horeca

Café

1.3 km
Cultuur

Bibliotheek

4.8 km
Cultuur

Bioscoop

3.7 km

Buurtinformatie in Eindhoven

670 Inwoners
310 Huishoudens
2.2 Gem. huishoudensgrootte
313 Woningvoorraad
€587.000 Gem. woningwaarde Schuttersbosch
50% Koopwoningen
1.738 Inwoners per km²

Locatie van Sporkenhoutlaan 30

Vergelijkbare woningen in Eindhoven

Veelgestelde vragen over Sporkenhoutlaan 30

Wat is de geschatte woningwaarde van Sporkenhoutlaan 30?

De gemiddelde woningwaarde in Schuttersbosch is €587.000. Dat komt neer op circa €8.386 per m² woonoppervlakte. Bestel een woningrapport voor een nauwkeurige marktwaardeschatting op basis van recent verkochte vergelijkbare woningen.

Rapport aanvragen
Hoe verhoudt Sporkenhoutlaan 30 zich tot de wijk Schuttersbosch?

Sporkenhoutlaan 30 is een woonhuis van 70 m² in de wijk Schuttersbosch. De buurt telt 313 woningen. Daarvan is 50% koopwoning. De bevolkingsdichtheid is 1.738 inwoners per km².

Wat voor woning staat er op Sporkenhoutlaan 30?

Sporkenhoutlaan 30 is een woonhuis in Schuttersbosch, gebouwd in 1958 (68 jaar oud). Woningen uit de naoorlogse periode zijn doorgaans ruim opgezet met functionele indelingen. Aandachtspunten zijn isolatie en eventuele asbesthoudende materialen.

Hoe groot is Sporkenhoutlaan 30 vergeleken met de buurt?

Sporkenhoutlaan 30 heeft 70 m² woonoppervlakte. In Schuttersbosch ligt de gemiddelde woningwaarde op €587.000, wat een indicatie geeft van de lokale m²-prijs.

Wat is het energielabel van Sporkenhoutlaan 30 en wat betekent dat?

Sporkenhoutlaan 30 heeft energielabel G. Geldig tot 2032-06-15. Een G-label is het laagste niveau en betekent hoge energiekosten. Verduurzaming levert hier de grootste besparing op en kan de woningwaarde verhogen. De berekende CO₂-uitstoot is 94.24 kg/jaar.

Hoe is de woningmarkt in Schuttersbosch?

De wijk Schuttersbosch in Eindhoven (Noord-Brabant) kenmerkt zich door 670 inwoners, een gemiddelde woningwaarde van €587.000, 50% koopwoningen. De gemiddelde huishoudensgrootte is 2.2 personen.

Welke dagelijkse voorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?

Vanuit Sporkenhoutlaan 30 in Schuttersbosch bereik je: supermarkt op 1.2 km, basisschool op 1.2 km, huisarts op 1.3 km, treinstation op 4.6 km, snelwegoprit op 2.5 km.

Welke zorg- en onderwijsvoorzieningen zijn er bij Schuttersbosch?